Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos karonülő mellett...

10 hónapos karonülő mellett hogyan lehet a háztartást perfektül vezetni?

Figyelt kérdés
A vasalással folyamatosan el vagyk úszva, sőt, nem is vasalok mostanában. Minél nagyobb a lányom , annál nehezebb mellette bármit is csinálni, jön és a lábamba kapaszkodik, vagy épp azért sír , h játsszak vele, pedig tényleg alig csinálok valamit itthon. Elmosogatok , kiporszívózok, megcsinláom a 10 perces vacsorát, és a hétköznapokon ennyire van időm. :(
2009. nov. 11. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hónapos totyogósom van, de eddig még nem sikerült perfektül vezetni:) A vasalással igyekszem nem elúszni, de ez csak úgy megy, ha kihasználom az időt, amikor alszik. mázlim van, 2-3 órát alszik délután. Porszívózás csak akkor van, ha itthon a férjem, ő besegít, a többivel én is küzdök. Kitartás, majdcsak felnőnek és besegítenek:)
2009. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok,az enyém 7 hónapos!Én is nagyon igyekszem mindent megcsinálni,eddig még ment-egy-két napot leszámítva!

A férjem szerint nagyon ügyes vagyok,mert szerinte mindig rend van,én nem így látom!

Minden napra tervezek valamit,azt igyekszem elvégezni,így nem úszom el!

Főzni 2 naponta szoktam,mosni hétvégén,vasalni hétfőn,hetente 2xporszívózom(Törpillám imádja a hangját),ezután felmosok,előtte törölgetek,közben éneklek Kicsimnek!

Hajat minden nap meg kell mosni,mert,ha nem szárítom be,katasztrófa a fejem,ilyenkor ül a hordozóban velem a fürdőben!

Szerencsém van,mert elvan 1-1,5 órát is magában a járókában!

Vannak rosszabb napjaink is,ilyenkor elúszunk!Segítségem hétvégén a férjem annyiban,hogy elviszi sétálni!


Délután együtt alszunk Hannával,ő a kiságyban,én a nagyágyon!

délután még sétálunk,játszunk,mondókázunk,énekelünk is!


Már főiskolás koromban is ezer féle dolgot csináltam,a barátnőm csodálkozott,hogy jut ennyi mindenre időm!Szervezés kérdése!

Most nem fényezni akarom magam,mert ha nekem is egy sírós,rajtam csüngő gerekem lenne,biztos nem tudnék ennyi mindent csinálni!Szerencsém van!


Ne aggódj,lesz ez jobb is!Kitartás,és ne idegeskedj ilyeneken!

Minden jót,jó babázást!

2009. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerencsere relativ a perfekt szo.

Nem kell mindent tokeletesen csinalni, csak ami tenyleg fontos azt csinald. Es ne legyen lelkifurdalasod, hogy nem egy nekkermann a hazatok.

A hazimunka sajnos mokuskerek, de annyi munkad van amennyit csinalsz magadnak altalaban.

Egyszerusitsd le a dolgokat, nem haltok ehen, ha nem 20 fogasos etelt keszitesz, meg attol meg nem vesz fel a kosz, ha nem takaritasz ki minden nap. csak a muszajt vegezd, hamar onalloak lesznek a gyerekeink es akkor felszabadulunk majd egy kicsit (REMELEM!)

2009. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is iylen csüngős a 10 hónaposo, engem nem zavarna annyira, ha vmi szalad épp, de a férjem rendmániás, és a múltkor meg beszólt, hogy nem mindig oylan kaját kéne csinélni, ami megvan hamar. pedig majd' mindne nap van főtt kaja...ja és ő nem segítszinte smemit itthon 8persze dolgozik ,de akkor is).
2009. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!