Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tortát csináltassak 1...

Milyen tortát csináltassak 1 éves babámnak? Leszünk 19 en

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ő m ég úgysem eszik sokat belőle, az a kicsi meg amit megeszik, bármi lehet...
2009. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én túró -csokisat csináltattam kutyus formát vágtak belőle és ezt beborították rózsaszín marcipánnal,úgy nézett ki mint 1 plüss kutya! A lányom nem nagyon evett belőle mert azt hajtogatta ,hogy "vau-vau nem mámmám" :)
2009. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Természetesen csokitortát!! Legalábbis a babának, amit ő maga "felvághat" - mégiscsak ő az ünnepelt -, persze mellette kell valami olyan süti is, amit a vendégek esznek.

(az lesz az egyik kedvenc családi videótok, ahol a kicsi kézzel-lábbal eszi a finom csokitortát - azaz akkor már csokikupacot :D nekünk legalábbis az a kedvenc :) )

és boldog születésnapot!

2009. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En nagyon fontosnak tartom az elso szuletesnapi tortat. Espedig azert kell annak szepnek lennie mert az dukal, mivel az elso! Es a fenykep miatt is.. De ez csak az en velemenyem. en is csinaltatom megpedig egy backo aminek van nyaladzoja es abba lessz irva a gyerekem neve es hogy egy eves. Az ize mindeggy milyen nem hiszem hogy adni fogok belole a babamnak. Mi is e honapban meghozza 22-en unnepeljuk az elso szulinapot!
2009. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sütöttem gyümölcstorta piskótát és joghurtos túrókrémre tettem a friss gyümölcsoket (körte, szőlő, natancs) és pici zselatint a tetejére. Ezt nyugodt szívvel adtam neki, ő meg rögtön belemarkolt és tömte a szájába.Ez remekül fog mutatni a képeken és a videón is. Az élmény ugyanaz volt mintha csilli-villi cukrászremeket kapottt volna, csak tudtam, mi van a kajájában.
2009. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: és csináltam külön a felnőtteknek, persze az övét is zömmel mi ettük.
2009. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mi is úgy döntöttünk hogy kisautót csináltatok neki marcipánnal bevonva

valami ilyesmit.

[link]

2009. nov. 11. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez igen,tök jól néz ki!
2009. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!