Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet hatásosan eltünten...

Mivel lehet hatásosan eltünteni, megelőzni a babák fején a koszmó kialakulását?

Figyelt kérdés
Én hiába olajozom semmi. Levakargassam? Milyen sampont lehet használni?
2008. júl. 6. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Babe , koszmó elleni sampon! Gyógyszertárban lehet kapni és 1700 ft körül van. Mi is ezt használjuk és soha nem volt koszmónk és szép a baba haja.
2008. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne kapargasd. fürdés előtt, kb.fél órával kend be babaolajjal, de jó a sima étolaj is, soktól hallottam már,mire fürdéshez kerül a sor, a koszmó felpuhul, és vízzel le lehet mosni, max. egy nagyon picit segíteni kell neki, de ne kapard, vagy vakard erősen.nagyon pici babáknak nem ajánlanak az orvosok sem sampont, sem fürdetőt, max. amit a doki felír. az én kislányomnak írt fel fürdető krémet, de a sima víz is elegendő.
2008. júl. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én lekapargattam, fürdés után jól felpuhult és könnyen lejött. Igaz sok időbe telt.
2008. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem szabad kapargatni! az étolajos megoldás is jó de a babe-nak a koszmo elleni és megelőzésre samponja nagyon jó és csecsemőre is használhato már.
2008. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vADRIkó válasza:
Nekünk a védőnő javasolta a puha körömkefét vagy a fürdőszivacs dörzsi részét. Előtte felpuhítottam olajjal, majd fürdésnél samponnal finoman átdörzsöltem és eltűnt...
2013. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!