Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejjel lehet bekenni...

Milyen naptejjel lehet bekenni a babák bőrét?

Figyelt kérdés
Kaptunk forever-es napozó krémet de az van rá írva,hogy 6 hónapos kortól. Vagy attól még bekenhetem vele? Az én kisfiam még csak 2 hós?
2008. júl. 6. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! a védőnőm a BaBE 40 faktorosat ajánlotta vagy pedig a Vichy baby-t. Azt nem tudom sajnos, hogy ezeket hány hónapos kórtól lehet, de mi 4 hónaposak voltunk, amikor ezeket ajánlotta a védőnő.



Dia

2008. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 45öset használunk. Kimenet előtt fél órával kenem be. Csak fehér ujatlanba vidd ki,kalappal a fején. Takarónak tökéletes a textílpelenka!
2008. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit diának ajánlott a védnő azokat már pár hetes kortól lehet. Én is ez használom.
2008. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nivea 40 faktoros is nagyon jó.Meg lab. garnier.
2008. júl. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Nivea 40 faktorosat használom, de még magamra is azt kenem, mert mi nagyon fehérbőrűek vagyunk, én is ropogósra tudok sülni. De mindkettőnknek beválik, eddig nagyon meg vagyunk vele elégedve.
2008. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!