Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hajnali 5-kor kér enni 20...

Ha hajnali 5-kor kér enni 20 hetes babám (tápszeres, de utána visszaalszik, akkor mikor felébred adjak neki enni?

Figyelt kérdés
Általában 8- fél 9 körül kel. Nem sír, meg nem veszem észre rajta, hogy éhes lenne. Fél 10-kor szoktott gyümölcsöt kapni, és addig nem szokott enni kérni.
2009. nov. 11. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én megpróbálnék a helyedben adni neki,hátha elfogadja mert még kicsi szerintem ahhoz, hogy délig kibírja tápszer nélkül:)az én gyerekem se sírt, de egyszer megkínáltam és mohón nyelte..nem minden gyerek sír,ha éhes:)
2009. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kínáld meg vele persze.az én fiam se "szól" ha éhes.ellenne egésznap.
2009. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont ugyanez van mint nálatok. 5kor 1,8-2 dl tápszert bevág és aztán 9 kor kel és fél 10 kor adok neki gyümölcsöt, pogácsát, péksütit. 12 pedig ebéd.

Szerintem ennyi elég neki.

14 hós

2009. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisifam is 20 hetes. Ő bármikor eszik is ájszaka (3-6-ig szokott ez előfordulni), utána 10-ig nem éhes. Ha próbálom is, csak nyammog, megy a tápszer a lefolyóba. Pedig néha 6-7 óra is eltelik a hajnali evés és a reggeli között.
2009. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!