Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok elöször halat a...

Mikor adtatok elöször halat a babátoknak? Milyet és milyen formába? Mennyi mennyiséget?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én először 11 hónaposan próbálkoztam. Halas bébiételt adtam a kislányomnak. Nem igazán díjazta :(. Legközelebb 1 évesen kapott halat, amit én készítettem. Vettem lazacot, picit megsóztam, pici olajon megsütöttem, tettem mellé egy picike fokhagymát is (imádja!). Valamilyen főzelékkel adtam neki. Elfogyott az utolsó falatig. Azóta is ez az egyik kedvence!
2009. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 hónaposan, abból amit én készítettem. 6 hónapos bébiétel van halas is. Kirántottam a halfilét, leszedtem a prézlit és krumplipürébe belekevertem. Azóta is így eszi. Ja először csak annyit kevertem bele hogy épphogy érezni lehessen az ízét, utána már rendesen.
2009. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a párolt tengeri halfilével (Metróban mindig van friss tengeri hal) akarom elkezdeni.

Megpárolok egy adagot és jégkockatartóba teszem.

Lányom 8 hónapos, mostanában akarok neki adni.

2009. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A védőnőt és az orvost kérdeztem,ők 6 hónapos kortól mondták.Nem mertem akkor adni,most lesz 8 hós.Várok még egy két hetet és adok neki.Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 11. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök fölösleges várnod még 1-2 hetet, nyugodtan adhatsz neki. 6 hónapos kortól lehet halat enniük.
2009. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!