Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap friss etelt foztok...

Minden nap friss etelt foztok a babatoknak vagy 1xre nagyobb mennyiseget es lefagyasszatok?

Figyelt kérdés
8 honapos babam viszonylag keveset eszik egyszerre. Kb 150 grammot. Annyit elegge vicces megfozni. Tobb kerul a mosogatoba. Ti hogy oldjatok meg?
2009. aug. 12. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Én kb. 3 napra valót főzök, egyet megeszünk aznap, a másik két adag megy a fagyóba!
2009. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk kb. 250 g fogy el egyszerre. 2-3 adagot szoktam főzni a főzelékekből - aznap és másnap adom neki, ha marad 3. adag, akkor azt lefagyasztom.
2009. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Minden nap fözök.

E`n sem ennék több napig ugyanazt.

De.megcsina´lom a lányom ebédét,du.fözzü azt amit apárom fog vacsizni,meg mi is.

2009. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mi felnottkent is legalabb 2 napig eszunk ugyanolyan etelt.

En nagyobb adagot fozok a babanak es lefagyasztom.

Ha nem hat csak fozesrol szol az eletem! Sok fontosabb dolog van meg ezen kivul.

2009. aug. 12. 12:54
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is nagyobb adagot főzök, max 2-szer adom neki ugyanazt egymás utáni napon. Ha még marad belőle, akkor azt lefagyasztom.
2009. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
12.48 as vagyok.Attól mert én minden nap frisset fözök,ugyan miért kell lepontozni??Kinek bántja acsörét???Ez már annyira unalmas,és bosszantó.Lassan te´nyleg ide nem érdemes válaszolni!
2009. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Én az alapanyagokat szoktam előre megpárolni. Pl. répa, karfiol, brokkoli, tök... stb. 1 dl-es műanyag pohárban lefagyasztom, amikor valamelyik kell előveszem és így jól kombinálható.A husikat is külön fagyasztom, mindig más fajtát adok neki.
2009. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Szia!Én is minden nap frisset főzök,egy alkalommal 180-200 grammnyit eszik meg a kisfiam.Mindig éppen annyit sikerül elkészítenem,hogy egy étkezésre elég,ha marad egy kicsi (tényleg egész kicsi adag) azt kiborítom :(

Sitty-sutty meghámozom a krumplit,répát,vagy éppen brokkolit,cukkinit dobok mellé és szinte 10 perc alatt elkészül.Van,hogy amikor éppen alszik a kisfiam reggeli után,előkészítem a hozzávalókat,vízben hagyom felaprítva és már csak be kell gyújtani a lábaskája alá.

Nekem így alakult.

2009. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

13:13

A husikat egyenkent fagyasztod?

Valaki valahol irta, hogy jegkockatartoban fagyassza le darabonkent.


12:48 mit szamit a le/felpontozas??? Nem az a lenyege ennek az oldalnak.

Koszi a valaszt, mindenbol tanulhatunk!

2009. aug. 12. 13:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 naponta főzök a babának.

1x 2 hét lefagyasztás után adtam a kisfiamnak a főzeléket,de rettenetes lett.Így inkább főzök.

Egyedül a csirkemellet fagyasztom le,miután kis kockákban megfőzöm.

2009. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!