Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már overált adtok a babátokra?

Már overált adtok a babátokra?

Figyelt kérdés
Holnap visszük babánkat oltásra kocsival, nem tudom kell -e overál vagy csak akkor ha babakocsival vinném. Ti mit adtok babátokra ha kocsival mentek és mit adtok ha babakocsival?
2009. nov. 10. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csak ha babakocsival megyünk sétálni akkor.A kocsiba elég,ha rétegesen öltözteted.Én úgy szoktam,hogy harisnya+nadrág+kiscipő,hu.body+pulcsi+kiskabát+sapka.

2009. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha babakocsival megyünk akkor lábzsák ami kiskabáttal van, ha kenguruban vagy autóval akkor overál.
2009. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad hogy mekkora. Ha még nagyon kicsi (1-3 hós ) akkor én ebben a takony időben ráadnám az overállt, főleg babakocsiban. Ha autóval mennénk akkor nem öltöztetném vastag overállba, hanem mondjuk az autóban valami vastagabb rugiba és kiskabátba, sapiba, kis kötött cipőt vagy mamuszkát adnék rá.
2009. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors segítségeteket! 7.5 hónapos a kislányunk.
2009. nov. 10. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Sétához már régóta ovarált haszálunk.

Ha kellemes idő van, akkor vastag naci harisnyával, 2 pulcsi és egy kabát, de amúgy overál. Ha kocsival mész, felesleges az orvár, elég egy kabát.

2009. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Enyém 8 honapos,kap harisnyàt,nadràgot,bodyt,pulcsit,felé overàllt(kezes-làbas,màrmint zàrt),és kissapka.Màr nyugodtan lehet adni ilyen pocsék idökben.

Kocsival nem kap overàllt,külön van egy kiskabàtja,az elég.

2009. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi ha kocsival megyünk el, akkor nem adok még a babámra overállt (11h), csak kabátot. Ha piacra megyünk, vagy sétálni (babakocsival), akkor már ráadom, viszont alatta csak póló+body+naci+zokni van.
2009. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!