Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hidegben overált és bundazsáko...

Hidegben overált és bundazsákot is adtok babátokra, vagy csak az eggyiket? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

18 hós

Kabát, bélelt nadrág(nem overál), bundazsákba be a babakocsiba+ lábzsák, de szerintem elég lenne egy sima nadrág is, csak félek, ha kiveszem megfázik

A bundazsák jól tartja a meleget :-)

Én nagyon szeretem

2010. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy lesz-e olyan hideg,hogy az overállra még bundazsákot is kellene adni,de ha igen akkor úgysem viszed ki a babádat :)13 hónapos lányomra overállt adok és az alá beöltöztetem.Mennyi idős a babád?
2010. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 hónapos, harisnyát, bélelt nadrágot, pulcsi, kabátot adok rá. Ilyen időben bőven elég ennyi ruha szerintem. Overallt akkor adok rá, ha esik majd a hó.
2010. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
21 hónapos. Még sokat babakocsizunk, messze van a város. harisnya, bélélt bársonynaci-kantáros, vékony pulcsi, kabi, sapi van rajta. Még a cipője is egyszerű magasszárú bőr cipő. Nincs még nagyon hideg.
2010. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14 hónapos a kisfiam, már megy. Harisnya, bélelt kantáros naci (farmer vagy bársony), rövid ujjú body, hosszú ujjú póló, egy kapucnis polár belsejű melegítőfelső, kabát, cipő, satyi van rajta, ma még kesztyűt is adtam rá, mert fúj nagyon a szél. (5 fok van nálunk, annyiban indultunk délelőtt sétálni.)

Overált majd hóesésben adok rá, de hogy arra még bundazsákot is.... ááááh, max. -20 fokban, de olyan időben meg úgysem mennénk ki.

2010. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tavaly fél év körüli babámat egész télen ugy hordtam ki hogy bundazsák meg overál is...meg még az alá is be volt öltöztetve.Most van egy 18 hónapos és egy két ónapos babám,és anyám nyúz hogy a nagynak is legyen bundazsák meg a kicsinek is,de szerintem felesleges.A kicsit multkor ugy vittem ki hogy overál,egy vékony lábzsák,rá egy takaró,arra a mózesnak az a fedő-izéje(uristen,még leirni is sok)és 5 perces előadást kellett tartanom anyumnak hogy mé nem akarok még egy pokrócot rátenni a gyerekre...meg hogy ugye nem akarom urológushgoz hordani...
2010. nov. 26. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukádnak csak annyit magyarázz el, hogy ha a baba beizzad, és rajta van a vizes ruha órákon keresztül, garantálhatja a megfázást!!! Előbb megfáznak azok a babák százszor, akik túl vannak öltöztetve.
2010. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!