Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babámnak betétes cipőt...

8 hós babámnak betétes cipőt vagy szandált vegyek ide bentre, ha most kezdett el lépegetni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
3 csatos bőr, keménytalpú, harántemelős szandált. Nekünk ezt javasolták az ortopédián.
2009. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haránt emelőset??? Hát nekünk az ortopéd doki (és még kettőt megkérdeztem)azt mondta, hogy haránt emelőset semmiképp. A kemény talp oké, és az is fontos, hogy a sarkánál zárt legyen (bár a legtöbb kis méretű alapból ilyen), hogy bőr vagy nem, az mindegy, a bokáját kell hogy tartsa.
2009. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már bocs, nem Téged akarlak bántani, csak nem értem a dokidat, nyilván te azt csináltad, amit ő mondott...
2009. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő a siesta cipőket javasolta, de elég drágák. Talán az olcsóbbak között is van jó.
2009. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi dokink a puhatalpú cipőcskéket javasolja, mint a liliputi. Vagy zokni, vagy mezítláb. Nekünk ugyanolyan van mint a liliputi, csak nem kerül annyiba. 2-3000 Ft között van. www.zsibvasar.hu-n megtalálod. Mi már a harmadik méretet hordjuk és nagyon bevált. Tavasszal, nyáron, összel ha szép az idő kint is hordható. A legjobb a lábizomzat fejlesztéséhez.
2009. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak most kezd lépegtni, nem kell neki cipő.Tökéletesen megteszi egy csúszásgátló zokni.Mi is most kezdtük.Majd ha stabilan megy és kintre is vihetem így, akkor kap cipőt.Az a legegészségesebb ha mezitláb tanul meg járni, utánna jöhet a cipő.Nem kell hogy betétes legyen, csak formázott legyen a talprész.
2009. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bentre?zoknit.
2009. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!