Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem unjátok még ezt a h1n1...

Nem unjátok még ezt a h1n1 baromságot? Minden 2. kérdés erről szól!

Figyelt kérdés
Aki meg hisz benne azt sajnálni tudom,mert nem tudni mi van abban az oltóanyagban,és senki nem mondja,hogy ilyen rövid idő alatt elkészült,és hipp-hopp mindenkit riogatnak ezzel a hülyeséggel!Szóval hagyjuk már ezt,mert az előzőek is régen el lettek felejtve!!!Madárinfluenzával,H5N1-el vki oltatta magát???
2009. nov. 10. 12:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én nem unom,inkább mostanság érdekel ez a téma,mert még nem döntöttük el,hogy beoltassuk e magunkat.Szerintem jó a véleményeket olvasni.
2009. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj kedves 12:47-es én is kérdeztem,és Te haraggal válaszoltál.Ez nem szép dolog,főleg az nem,hogy kiabáltál.Én Babák tevékenységével kapcsolatban szoktam kérdezni,és ha tudok segíteni a kérdezőnek akkor válaszolok.De minden nap ezt látom,ezt az ijedelmet,ami persze tök felesleges,és igen már unalmas,idegesítő.Ezért nem kell felháborodnod jó?Én is írhatnám,hogy nem kötelező Neked ide látogatni.A másik,hogy mindig ellentétes válaszok érkeznek, nem tudom ebben mi olyan érdekes?!
2009. nov. 10. 13:25
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne kérdezd meg ha unod tudod jól mekkora vitát lehet ezzel a kérdéssel szitani,ha nem érdekel ne is kérdezz róla és ne is olvasd el.Engem speciel érdekel,minden ami a témába tartozik.
2009. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én már átugrom azokat a kérdéseket, és felesleges is feltenni őket. Mi nem dönthetjük el, hogy mit tegyen, senki helyett sem. Az oltás mellékhatásai, nem pár nappal, vagy héttel később lesznek nyilvánvalóak. Mindenki kérdezzen inkább egy orvost meg az oltásról, és ne laikusokat. Igaz, hogy gyakorikérdések, nem gyakorikérdések: az orvos válaszol a neve ennek az oldalnak. Én is felesleges, felfújt dolognak tartom ezt az egész cirkuszt. Minden betegségbe bele lehet halni, annak, akinek nem működik megfelelően az immunrendszere, esetleg egyéb problémái is vannak, csak abból nem csinálnak hírt.
2009. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
13:32,igazad van és én sem fogom ezentúl olvasgatni ezeket a "rémisztő" hülyeségeket.Mindenki azt csinál amit akar.Csak a gyerekeket sajnálom.:(
2009. nov. 10. 13:37
 16/18 anonim ***** válasza:

12:47-es vagyok!Látod,kedves kérdező,én egyáltalán nem "kiabáltam",csak kiemeltem nagy betűvel a lényeget a válaszomban!

De hát igazam van!

Az az anyuka aki felteszi a kérdését,csupán kíváncsi hogy ki hogyan "csinálja"!Ez nem azt jelenti,hogy az is fogja,csak érdekli!!És ha mindegyik választ visszaolvasnád,észrevennéd hogy nem csak én írtam"negatív"választ kérdésedre!

És sztem egyáltalán nem érdekel senkit,hogy unod-e,vagy sem!Én is unom,hogy van olyan ember aki mindig szereti szítani a konfliktusokat,mint pl. te is és mégsem teszem fel,hogy:Miért teszel fel hülye,vitát szító kérdést?!!!!

Mert te tisztában voltál azzal,hogy ezen a kérdéseden úgyis vita fog kialakulni!

2009. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Nem unjátok még ezt a h1n1 baromságot? Minden 2. kérdés erről szól!"


... mint ahogy ez is.

2009. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen voltak akik "negatív"válaszokat írtak,de normálisan.Természetesen nem érdekel,hogy ki mit csinál.Az utolsó válaszolónak pedig igen írtam is,hogy ez a kérdés is erről az idióta kitalációról szól.A nagy betűs válaszok pedig igenis kiabálást jelentenek.Akkor csak szépen merüljenek el benne azok az emberek,akik nem tartják unalmasnak ezt a baromságot,oltassák be magukat duplán,nehogy valami bajuk legyen,aztán majd évek múlva meg rájönnek,hogy de hülyék voltunk....csak akkor már késő lesz! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Szevasztok!
2009. nov. 10. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!