Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem unjátok még ezt a h1n1...

Nem unjátok még ezt a h1n1 baromságot? Minden 2. kérdés erről szól!

Figyelt kérdés
Aki meg hisz benne azt sajnálni tudom,mert nem tudni mi van abban az oltóanyagban,és senki nem mondja,hogy ilyen rövid idő alatt elkészült,és hipp-hopp mindenkit riogatnak ezzel a hülyeséggel!Szóval hagyjuk már ezt,mert az előzőek is régen el lettek felejtve!!!Madárinfluenzával,H5N1-el vki oltatta magát???
2009. nov. 10. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

1. Ha zavar, ne olvasd el, nem mindenki unja, én kíváncsi vagyok az összes válaszra és véleményre, pedig én még határozottan tartom magam ahhoz, hogy nem oltatom be a családom.

2. Mindenki abban hisz, amiben akar.

3. Azért készült el ilyen hamar, mert a magyarok a világon az egyik legjobbak vakcinagyártásban.

4. Lehet pontozni.

2009. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
hehe, de én unom, de ez a kérdés is erről szól. :D:D:D
2009. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
OFF: Akkor miért kérdezel ezzel kapcsolatban te is? Feleslegesen szítjátok az indulatokat, de érvelni eddig senki nem érvelt. Azért kíváncsi lennék esetleg egy orvos véleményére is, aki szokott itt válaszolgatni.
2009. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én már beoltattam magam, de így is érdekelnek a vélemények.
2009. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
én már megbékéltem ezzel. Ha valaki be akarja oltatni magát, tegye. Aki meg nem, nem. Szerintem ez egy kicsit fel van fújva. De az csak jó, ha beoltatja magát valaki, mert annyival kevesebb lesz fertőző!!
2009. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De igen.
2009. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Hát,nem.Ugyan én nem kérdeztem ezzel kapcsolatban,de még mindig nagy kavarodás van a fejemben emiatt.Az illetékesek nem mondanak konkrétumokat,csak találgatás van és bizonytalanság.Ugyanakkor nem látok a jövőbe és ki tudhatja,hogy valóban nem lesz világméretű járvány,rossz következményekkel?!Féltem a kisbabám életét és saját életünket is.Azt hiszem,ez valamennyire természetes.Szóval gyanítható,hogy a sok-sok h1n1-es kérdés is ezért születik,mert aggódnak az anyukák,apukák.
2009. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen ez a kérdés is erről szól igaz,mert már elegem van ebből a sok ijesztgetéssel!Csak kérdeztem valamit,de nem konkrétan azt,hogy pl mennyire tartotok ettől az új vírustól.Mi sem oltatjuk be magunkat.Persze,hogy féltem én is a családom ez természetes,de ha vki náthás lesz az is oltassa be magát nátha ellen?Vagy még sorolhatnék jó pár ilyet.Pl egy ismerősöm beoltatta magát,1,5 éves kislányát is,aki makkegészséges volt idáig.Amióta meg kapta az injekciót szépen jönnek a tünetek,állandóan náthás,beteg.Akkor?Eszem ágában nincs ilyet tenni,főleg nem egy kisgyerekkel!Nekem ez a véleményem.
2009. nov. 10. 12:28
 9/18 anonim ***** válasza:

Egy pár kérdéssel ezelőtt tettem fel hogy:Van itt olyan anyuka aki beoltatta H1N1ellen 1 év körüli............!!!

Ennek az oldalnak MÉG MINDIG az a lényege,hogy kérdezzünk,ha valamire kíváncsiak vagyunk,mégha azt ezerszer és ezerszer tesszük is meg egymás után!!!!!

Ha nem teszik akkor nem kell ezt az oldalt "látogatnod"!!

Ennyire egyszerű!

Mert az az illető aki még a válaszok után is bizonytalan az még úgyis meg fogja kérdezni ha akarja 100x is!Mégegyszer mondom:NEM KELL ELOLVASNOD!!!!!!

2009. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__4874..

Hasonló kérdést már feltette valaki,most majd ezek fognak jönni 1 nap sokszor!Olyan mint h1n1-es kérdés felteszik 1 nap töbször csak más megfogalmazásban. Tehát nem kell felháborodni,ez az oldal ezért van!Gyakorikérdések!!!

2009. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!