Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fog ez még változni?

Fog ez még változni?

Figyelt kérdés
9 hetes a babóm, mostanában állandóan sír. Etetések után, fürdésnél, tisztába tevéskor, még a karomban is. A pocija nem fáj, nem hasfájós szerencsére. Néha én is sírok vele, mert már nem tudom mit tegyek, teljesen ki vagyok borulva. Rossz érzés, hogy egy idő után a türelmem elfogy és elkap a sírás. Rossz anya vagyok emiatt? Türelmesebbnek kéne lennem?
2009. nov. 10. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó anya vagy. Nincs annál idegőrlőbb, amikor a babasírást kell hallgatni, nap mint nap. Ha már te is sírsz, az szerintem az idegi kifáradás jele. Nem tudod pár órára másra bízni?

3 hónapos kora után ugrásszerűen javulni fog a helyzet, kitartás! Ahogy nő, egyre könnyebb, én legalábbis ezt tapasztaltam, bár az se könnyű, amikor a 9 hónaposom egész nap mászik a lakásban körbe, és 'rosszalkodik'.

2009. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz anya.De én megkérdezném a védőnőt ( ha normális) vagy az orvost.Kikellene derítened a sírás okát.
2009. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz anya!! - vagy akkor én is az vagyok, az meg ugye kizárt :))). Én is szoktam vele sírni, mert nekem is fáj, hogy neki valami baja van. Egyidősek vagyunk egyébként. Ha a mostanában a napokat jelenti, akkor az időjárás okozza szerintem. Nálunk is sokkal többet sír és sokkal kevesebbet alszik, mint szokott.


Sajnos a türelem-kérdésen már én is gondolkozom, hogy mit lehetne tenni, mert ez egy ördögi kör: ha én türelmetlen leszek, a baba érzi és még rosszabb lesz a helyzet :(.


Kitartás!

2009. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!