Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez meg fog meg...

Szerintetek ez meg fog meg valtozni?

Figyelt kérdés
11 hetes a babank es megszuntunk ferj-feleseg lenni. Miota hazajottunk a korhazbol a ferjem kikoltozott a nappaliba, ugy beszel velem mintha idiota lennek, mindent o tud a gyereknevelesrol. Egy lelki terrorista. Mar igenyem sincs rendbehozni a viszonyunkat, akarmikor odabujnek hozza eszembe jut ahogy legutobb beszelt velem es kb sirni van kedvem, nem ot olelgetni. Ez vajon a hazassag vege?
2011. aug. 6. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy leülsz vele, és szép nyugodt hangsúlyban megkérdezed, hogy mégis mi a szar baja van. Ha nem válik be, forduljatok pszichológushoz, ha a férjed nem akar menni, akkor menj el egyedül te, és kérj tanácsot, mivel lehetne normalizálni a házasságotokat.

Még nincs minden veszve, nem szabad feladni :)

2011. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Probaltam mar beszelni vele, azt mondta neki nincs baja, velem van a gond. Ahogy sokszor beszel velem, hat Kb egy senkinek erzem magam.
2011. aug. 6. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez első válaszoló vagyok


Igazán sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Ha már beszéltél vele és nem használt, kérd ki a szüleid/barátaid/ pszichológus tanácsát. Az a lényeg, hogy ne add fel addig, amíg nem erőszakoskodik veled. Ha már igen, akkor költözz külön, és váljatok. A gyereknek nem tesz jót, ha a szülők így maradnak együtt.

2011. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és simán meg csináltam h otthagytam neki a gyereket 1 napra és felírtam mit kell megcsinálnia aznap


hajnali 6 kor felkeltem és elmentem otthonról és csak este jöttem haza

este megkérdeztem mit csinált mert fut a lakás és semmi házimunkát nem csinált meg abból amit leírtam neki

mondtam neki ha már mindben hibát talál akkor csinálja ö én meg megyek vissza dolgozni nekem nem gond ha cserélünk ....

pont úgy viselkedtem vele ahogy ö szokott mindenben hibát találtam veszekedtem vele


3 napig nem állt szóba velem, majd bocsánatot kért és ígéret h nem lesz olyan


nya azért ez nem volt teljes még párszor el kellet játszanom vele mire tényleg felfogta milyen az ha otthon vagy 1 gyerekkel de most már rendben van

megbeszéltük és kiderült h féltékeny volt a gyerekre mert eddig vele voltam de most ott volt a kicsi akire mindig mosolyogtam és vele meg nem "törődtem"

mondjuk ez nem így volt csak ö érezte így

próbálj meg kicsit több időt szánni a párodra hátha segít és jobban belevonni a baba körüli dolgokba


sok sikert

2011. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom ezt az egészet hogy ide kerültetek.

de igazából a férjednek egy stressz az hogy babája van.

szokott lenni/foglalkoni a babával?

igazából a baba is felnő és férjed csillapodik egyenlőre nem érzi magát felelőségteljesenek és úgy érzi ez az érzés elmúlik ha így bánik veled igazából át adná neked ezt az érzést.

még nincs kész gyerekhez.

ne engedd elveszni támaszd meg van még esély lehet nem most lehet azután hogy elég nagy a baba.

2011. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első hetek-hónapok mindenkit megviselnek, főleg, ha nem tudnak eleget aludni. Kérdezd meg a férjedet, szeretné-e rendbehozni a házasságotokat. Ha igen, írjatok mindketten panaszlistát, aztán nézzétek meg egymásét, és közösen találjatok megoldást rájuk. Te pl. felírhatnád: "mindig kioktat".
2011. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!