Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek a helyemben? (...

Mit tennétek a helyemben? ( Munka picibaba mellett! )

Figyelt kérdés
7hónaposak a babáim és úgy néz ki vissza kell mennem dolgozni. A párom maradna velük, mert neki több lenne a Gyed nekem pedig a fizetésem több. A jelenlegi felállásban nem igazán tudunk megélni ezért lenne ez a döntés. Az egyik lányom nagyon anyás, mindenkinél sír. Nem tudom, hogy elmerjek-e menni dolgozni. Lehet túlaggódom, mert eddig kizárolag én voltam velük. Valaki volt hasonló helyzetben?
2009. nov. 10. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom sajnos nincs, de egy ötletem igen: kezd el szoktatni apához a lányokat. Először csak egy órára menj el a lakásból, aztán egyre hosszabb időre. A fontos, hogy ne lássonak téged és legyen azért ideje apának próbálkozni vele. Csak akkor menj vissza idő előtt, ha párod tényleg mindent kipróbált és mégis sír a gyermek.

Remélhetőleg hamar rászokik az apával létre az anyás lányzó is.

2009. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!