Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával repülőn utazni? .

Babával repülőn utazni? .

Figyelt kérdés

5 hónapos kislányommal szeretnék, egy viszonylag rövid utat megtenni, Londonba utazni Fapados repülővel.(Wizzair).Azt olvastam a honlapon, h. ölben kell vinni..

-Beszállásnál kapunk e prioritást(elsőbbséget)?(Gondolom az első sorban lenne a legjobb ülnünk...??.

-a babának lehet e vinni külön bőröndöt?Ilyenkor, ha én is viszek, 2 db-ot kell e bejelölni jegyvételkor, vagy csak 1-et amit magamnak viszek, és a babának meg magának értetődően vihetem.

-kell cumiztatni(én csak szoptatni tudnám, mert a cumit nem fogadja el)le-felszálláskor.olvastam ezt is azt is.Valaki szerint meg se érzi a pici.

Kérlek segítsetek!Tapasztalatok?


2009. nov. 10. 09:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia


En is hamarosan utazom(dec.9-en) akkor mar 6 honapos lanyommal.En is nagyon tartok tole!O mar nem szopik hanem tapszeres.En sem tudom hogy fogom folvinni a tapszeret meg ilyenek.Mondjuk mi easy jet-tel megyunk majd haza.El se tudom kepzelni hogy o 2.5 orat fog az olemben ulni.Szerintem eloszor sirni fog ami az utasok idegeire fog menni aztan emiadt elalszik majd.Szerintem eletem leghosszabnak tuno uta lesz.Amugysem szeretek repulni nemhogy meg egyedul a babamal.De csak tul leszunk rajta aztan ha mar leszalltunk mindegy lesz pedig meg utana var rank egy 2 oras auto ut +neki meg mindenki uj lesz es a dolgai(kisagy,szoba) is.

De jo utat nektek!!!!!!Szerintem nem lesz az olyan rossz mint amire szamitunk!

2009. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

:D Teljesen u.ebben a helyzetben vagyok Kedves utolsó!

Mi is kb. akkor megyünk, csak mi Wizzairrel.Új szoba, ágy..

És én sem szeretek repülni!:S brrr :)

2009. nov. 13. 12:17
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. nov. 13. 12:18
 14/14 anonim ***** válasza:
minden babakaját felengedtek, bele se néztek a csomagba. mindenhol kivettek minket a sorból, és külön csekkoltattak. ne aggódjatok.
2009. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!