Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötletek éjszakai többszöri...

Ötletek éjszakai többszöri ébredés ellen? Totál ki vagyok már!

Figyelt kérdés
Hat hetes korától egy éves koráig átaludta az éjszakát ébredés nélkül, most másfél éves és éjszaka vagy 8-szor fent van. Már mindent próbáltam, de semmi nem válik be én meg egyre nyűgösebb vagyok a kialvatlanságtól. Van borostyán lánca, párologtatok levendulát, kint vagyunk órákat a levegőn és minden hatástalan. Bárkinek bármilyen ötlete van, segítsen. Köszönöm
2009. nov. 10. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
én 8 hónapig kínlódtam ezzel, csak a Sedatif pc vált be, de nem rögtön, hanem kb. 1 hét után!
2009. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 6-12 hós kora között csináltam ezt. Elég lett, és elővettem az "Aludj jól, gyermekem" c könyvet, és nagyon bevált. Azóta ébredés nélkül alszik, és egyre többet. Eddig 6-kor kelt, és most fél 10 és még alszik...

17 hós.

2009. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a könyvet sajnos már nem lehet kapni :-(
2009. nov. 10. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok hozzászólni, de ha kell a könyv kedves kérdező, akkor el tudom küldeni.
2009. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!