Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tartós láz, fogzás közben,...

Tartós láz, fogzás közben, rossz lehelet és kis kiütések az arcán.15 hós. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
15 hónapos kisfiam néhány napig rosszul aludt éjszaka, néha pedig fájdalmas sírásban tört ki. Ha kérdezem, hol fáj, mutatja az arcát, vagy nyúl a szájába. 3 napja már láza is van, estére. Felül már látszik két rágófog -ezek vadi újak- alul meg türemkedik, Úgy látom, nagyon megviseli a dolog. Nurofent adok, meg c vitamint, meg normaflore-t a láz miatt. De a legjobban az zavar, hogy kifejezetten büdös a szája. És nem a nyála, hanem a levegő amit kifúj. Mintha megdöglött volna egy macska a gyomrában! Ez lehet a gyógyszertől, vagy a fogzástól? Mára meg apró kiütései lettek az arcán. Nem piros, csak rücskös. Mi baja lehet? Hogy segítsek neki?
2009. nov. 9. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnap vidd el orvoshoz feltétlenül!!!
2009. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányomnak két hete kiütéses lett az arca és a mellkasa,a bőrgyógyász megállapította,hogy bárányhimlője van.Csodálkoztam rendesen,elhiheted.Egy hétig kezeltem a "himlőt",mikor belázasodott,büdös volt a lehellete és olyan büdöset és ragadósat kakilt,hogy alig bírtam tisztába tenni.Na fogtam,elvittem dokihoz és kiderült egyáltalán nincs bárányhimlője,hanem mandulagyulladása van.Ő is mindig a szájába volt könyékig,meg a fülét fogdosta.Nem biztos,hogy nálatok is ez lesz a baj,de tényleg vidd el dokihoz.Eszembe sem jutott volna,hogy a mandula a ludas,szerencse,hogy elvittem.Ja és éjjel is borzasztóan aludt,felsírt,nyugtalan volt stb.
2009. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Holnap feltétlen vidd el orvoshoz, mert a fogzás miatt nem lehet láz elvileg sem pedig szag. Lehet, hogy a gyomrával van valami gond és az a biztos, ha szakember diagnostizál. És, még ha fáj is valahól, szerintem nézesd meg. Jobbulást kívánok!
2009. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!