Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja a kislányomnak?

Mi lehet a baja a kislányomnak?

Figyelt kérdés
8 hetes kislányom egésznap nem alszik és estére viszont nagyon kisfárad, de akkor is fel kell 1,5-2,5 óránként! Hiába próbálom napközben elaltatni 20 perc a max. Amit pihen és napi 1*-2* és szinte egész nap sír! Holnap jön az orvos, de már nagyon aggódom!
2009. nov. 9. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

valami ott nem stimmel. nekem hasfájó volt a babaám és dettó amit leírtál... :-(

7 féle tápszert próbáltunk, végül a pepti 1 hatott, meg persze espumisan, gripe water, cseresznyemagpárna és társai. sokáig szenvedtünk. borzalmas hetek voltak. totálisan kiborultam én is meg ő is... :-(((((((((((

2009. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyan ez volt nálunk!Mi is mint az lőttem szóló kipróbáltunk mindent.Nekünk a Pregomin nevű tápszer vált be.10 hetesen váltottunk erre (receptre 310ft/doboz),nekünk ez segített és gondolom az idő.Most 13 hetesek vagyunk már nem fáj a pocak,erre most jön a fogunk:(((

Szóval kitartás,tudom nagyon nehéz!!!!

:)

2009. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!