Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátoknak mennyi idősen bújt...

Babátoknak mennyi idősen bújt ki az első fogacskája?

Figyelt kérdés

Mennyi időbe telt kb.mire áttörte a fog az ínyét?

Van olyan,hogy csak "belobban" a fogacsak,produkál minden fogzási tünetet,de nem bújik elő?


2009. nov. 9. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

A szomszédom mondta, hogy nála mindkettő babánál 3 hónaposan indult meg a fogzás. Mármint belül már mocorgott valami.

Az én kisics most 3 hónapos. Ökle a kezében, rágja, a nyála meg csurog. :)

2009. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

3 hónapos!

Alul elöl látszik két dudor az ínyén ami fehér.Sírós lett,iszonyatosan nyáladzik,hasmenésszerű a széklete és piros a kis popója(eddig sosem volt),5 napja hőemelkedése van és rágja az öklét meg az ujját veszettül.

De a dudorok nem nőnek vagy nem látom,hogy törnék át az ínyt.

2009. nov. 9. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! A fogcsírák hamar elkezdhetnek mocorogni, olyankor sokat nyálzik a baba, viszket az ínye, erősen rág. Nálunk is így volt, most 1 hete van kint a foga. Előtte már 1 héttel keményedett az ínye alatt, de kellett 1 hét mire áttörte.

Szerintem sok mindenre azt hisszük hogy fogzik a babánk, pedig nem is. Én mindenre azt hittem :)

2009. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont 5 hónaposan. 3 hónaposan már nálunk is produkált tüneteket. De nagy átlagban az erős fogzási tünetek másfél hétig tartottak, és előbujt a fogacska. 7 hónapos korára 6 foga lett.
2009. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, elfelejtettem írni hogy 7 hónapos.
2009. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 6,5 hónaposan jött ki 2 egyszerre. Azóta semmi.

9 hónapos

2009. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 hónaposan jött ki az alsó kettő, azt hiszem, egy hét különbséggel. Azóta semmi.
2009. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányomnál 4 hósan jött ki az első,rá 2 hétre a második fog.A fehér dudor már annak a jele,hogy lassan bújdogál ki a foga.Nálunk 2.5-3 hósan kezdődött a tortúra,azóta is tart:most 13 hós lányomnak 12 foga van,és már remélem,hogy a maradék 8 hamar kibújik!:)Kitartás!
2009. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!