Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 8,5 hó bébimnek...

Mit adjak 8,5 hó bébimnek vacsira?

Figyelt kérdés

Az anyatejcsim mennyisége már csak arra elég,hogy cicin aludjon el,jóllakni abszolút kevés!

A tápszereket nem fogadja el semilyen formában sem(próbáltam:gyümölcs-el turmixolva,vanilliás cukrot kevertem bele,kakaóport).


2009. nov. 9. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
én 6-kor tejpépet adok neki,7-kor fürdik és félnyolc-nyolcfele tápszert kap.
2009. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
se a tápszert,se a tejpépet nem eszi!!!
2009. nov. 9. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám sem akarta elfogadni a tápszert, már kétségbe voltam esve. 7 hónapos koráig tudtam szoptatni, majd valamiért elfogyott a tejem, egyik napról a másikra. Vettem milupa jó éjszakát tápszert, csináltam este, egy picit cicizett, majd amikor egy kicsit kómásabb lett, kicseréltem a cumisüvegre.... Akkor megitta az összeset. Reggel mikor élénkebb volt, pár napig nyomogattam a cumisüveg cumiját, és egyszer csak elkezdte belőle szívni. Azóta megeszi,megissza, de csak ezt a fajtát. Nem tudta az első pár nap mire is való a cumisüveg, mit kell vele csinálni, majd amikor "segítettem neki rájönni", nem volt gond. Próbálgassad, mert neki még kell a megfelelő mennyiségű tejalapú étkezés.
2009. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha főzelékeket eszik már, akkor próbáld meg esetleg, hogy azt kap vacsorára, én abba szoktam csempészni egy kis tápszert, utána tedd cicire, úgy biztos jól lakik. Tápszerből nekem sem eszi meg az "elvárt" mennyiséget, túróval, joghurttal pótolom ki a tejalapú étkezéseket.
2009. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!