Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vacsira főzeléket 9 és fél...

Csill79 kérdése:

Vacsira főzeléket 9 és fél hósnak?

Figyelt kérdés
Kislányom nagyon rosszul alszik van,hogy óránként ébred,csak víz nem elég.Ha megetetem akkor vissza alszik.Van akinek bevált az esti főzelék?Akkor 2 szer eszik 1 nap főzeléket?Lefekvés elött tápszer még plusszban,vagy ,hogy csináljátok?Már nagyon fáradt vagyok:(
2011. aug. 14. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán! én szoktam neki adni fözeléket vacsira, ha azt ebédelt akkor is, babám jobban szereti mint a tejpépet. vagy a tejpép?
2011. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled!Mintha én írtam volva! Csak nekem fiam van, de 9,5 hós szintén. Sokszor megébred éjszaka, a víz, vagy tea sosem elég. Egész éjjel eszik (3-4-szer, napközben viszont semmit nem hajlandó enni, mivel éjszaka jól lakik (gondolom). Teljesen mindegy, hogy kap-e vacsorát,vagy sem. Ém általában főzeléket, vagy Hipp tejbegrízt adok vacsira. Ez már tart egy ideje, így már én is hulla vagyok. :( Ezért eldöntöttem, hogy ma estétől a következőket csinálom, lesz ami lesz: 19 órakor vacsizunk főzeléket, 21 órakor a szokásos tápszer és éjjel, ha megébred csak vizet adok neki. Legkorábban csak 4-5 körül kap újra tápszert. Remélem így visszaáll a normális rend és végre eszünk napközben is.
2011. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam vacsorára 1 üveg bébiételt eszik (kb. 19-20 óra), lefekvés előtt 170 ml tápszert (kb 20-21 óra). Fiam 12 hónapos, de már egy ideje ennyit eszik este (nem emlékszem mióta).
2011. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk van,hogy csak este 22-kor fekszik,de 2 körül kezt ébredni és v0zzel max 5-6-ig kihúzzuk,de addig sokszor ébred.5 körül kap tápszert és akkor van,hogy alszik fél 9-ig,de van,hogy csak 7-ig.
2011. aug. 14. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy jön a foga és attól ébred? Egyébként nyugodtan adhatsz neki főzeléket vacsira. Nekem a dokinő mondta, hogy azt adjak, amikor épp azt találgattuk miért ébredhet éjjel óránkánt. :)
2011. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!