Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól adtatok a...

Hány hónapos kortól adtatok a babának főzeléket vacsira?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Bár most azt hírdetik jobb minnél késöbb kezdeni a főziket én mégis azt mondanám hogy 4 hós kortól már az alap zöldségeket megkóstoltathatod vele (Pl.:sárgarépa)!Én így tettem és semmi baja eggyik gyermekemnek sem!Kettő van és várjuk a harmadikat!Valószínű ő is ugyan így fogja kapni!
2009. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány hónapos kortól?Ez relatív és sok ilyen.olyan választ fogsz kapni!!!

Szerintem attól függ,hogy mikor kezdted a hozzátáplálást!!!

Amikor már eszik gyümit,zöldséget akkor folyamatában válthatod ki vagy a szopit vagy a tápot.Én a vacsorát utoljára hagytam.

2009. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
SZia. Az én babám ma 7 hós, és mivel estére már kevés neki a tejem, a doktornő azt mondta, hogy vacsira is főzeléket kapjon tejjel, és akkor fog aludni. Tegnap már így evett, amit meghagyott a déli főzelékből, azt kapta este is egy kis tejjel. (nem hagytam, hogy annyit egyen a főziből, amennyit kért, így egy kis tejet is elfogadott, szomjoltónak még jó).
2009. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2009. jún. 11. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!