Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt a bundazsákot néztük ki a...

Ezt a bundazsákot néztük ki a picinek. Kihúzzuk ezzel a tél végéig?

Figyelt kérdés

Most 60 centi, tehát a 74-es méretet akarom megvenni. 4 hónapig tudjuk használni?

[link]


2009. nov. 9. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,bár attól is függ,mit adsz alá,mennyi ruhát.Amúgy meg tudom,hogy nem erre voltál kíváncsi,de szerintem ez baromi drága,ettől olcsóbban is kapsz.
2009. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt így előre nem lehet megmondani. Nekem volt, hogy a fiam 1 hónap alatt 7cm-t nőtt. Az orvos sem akarta elhinni. Ha ebből indulok ki, akkor simán kinőheti. De a számozás is csalóka. Én most 92-es overált vettem az 1 éves fiamnak, aki 86 cm most. Hát az az overál (nemrég próbáltam rá a fiamra) tuti nem 92-es, mivel most éppen jó rá. Sajnos mi sanszos, hogy kell vegyünk még egyet majd.
2009. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg jó lesz neki.

Mi a babakocsiba vettünk bundás lábzsákot kb. ugyanennyiért. Ez jövőre is jó lesz neki.

2009. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!