Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám széklete véres volt....

Babám széklete véres volt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

És lázat mértél neki? Az az első amit meg fognak kérdezni! Meg, hogy megy-e a hasa. Mérj lázat feltétlenül mert lehet, hogy így nem érzed és ha lázas az viszont baj.

2009. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnak is volt a székletébe vér,de csak egy kicsi"szál",akkor a doki nem tulajdonitott neki semmit,majd két hét mulva ujra jelentkezett,és akkor azt mondta h valószinű tejallergiája van,mivel csak szopik még ezert javasolták nekem a tejmentes étrendet,és figyelnem kellett h jelentkezik-e még,és ha előfordul akkor komolyabb vizsgálatok következnek,mint vérvétel..tükrözés..stb.

Remélem idáig nem jutunk el.Én is kérdeztem h nem lehet-e h a cicimből került oda de a doki szerint az nem piros,mert ha a pelusba piros vér van az tuti a baba kis beleiből került oda.Most tejdiétázom és az orvos tanácsára normaflor-t adok neki.

2009. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!