Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám széklete véres volt....

Babám széklete véres volt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bármitől is, AZONNAL vidd orvoshoz!!!
2009. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem adtál neki az elmúlt 1-2 napban céklát?
2009. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bizonyos ételek színezhetik, lehet az is, hogy megsértette a melledet, miközben szopizott, a vér ugyanis teljes egészáben kijön. LEhet, hogy vlmilyen fertőzést kapott el, attól is lehet véres a kaki.

Sokszor ijesztőbb ez, mint veszélyes volna, de orvos jó, ha megnézi a jövő héten. Mennyi idős a babád?

2009. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2009. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1hónapos, ritkán cicizik.
2009. nov. 8. 21:27
 6/12 anonim ***** válasza:
1hónapos??? Úr Isten! Azonnal hívd az ügyeletet!!! 21:22 es vagyok. Olvastad amit bemásoltam???
2009. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor ételek és cici kizárva. Szerintem hívd fel a helyi ügyeletet, hogy mi a teendő. Legfeljebb behívnak vagy az is lehet, hogy azt javasolják holnap vidd orvoshoz. Felesleges pánikolni, egyszerű fertőzés is lehet, de egy telefont megér mindenképp!!!
2009. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Megnyugtatásul amúgy, de hívd fel az ügyeletet, bizts, mi biztos!

2009. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Holnap dél körül pont jön a gyerekorvos
2009. nov. 8. 21:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagytok olyan viszonyban a gyerekorvossal, hogy ilyenkor is zavarhatnád egy telefonhívással? Valami hozzáértőt azért hívj fel! Szerintem nem lehet nagy baja ha nem fáj semmije meg stb... De valakit mindenképpen kérdezz meg! Mi nem vagyunk orvosok!
2009. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!