Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki azt mondja, a 7...

Mindenki azt mondja, a 7 hónapos babám már mindent ehet, amit mi. Pontosan mit?

Figyelt kérdés
És mit nem? Ha nincs még foga, akkor pépesítsek mindent? Mi helyzet a fűszerekkel?
2009. nov. 8. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

A mindenkinek üzenem, hogy baromi rosszul gondolják. Majd egy év után eheti azt, amit ti.

7 hósan még alig ehet pár dolgot, zöldséget, gyümölcsöt, msot kezdheti a husit is.

egyeztess a dokiddal, mielőtt "megmérgezed" a gyereked, és ne hallgass a mindenkire!!!

2009. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Húúú,az kicsit tág fogalom,hogy mindent,amit a felnőttek is!:)

A legjobb megoldás lenne,ha keresnél a babák táplálásával kapcsolatos táblázatot,cikket.Ezekben irányt adnak,hogy mit lehet és mi nem ajánlott a különböző korú kicsiknak.Na nem kell mindenben könyvmolynak lenni,de érdemes átnézegetni egy táblázatot.

A zöldségek,gyümölcsök közül már sokfélét ehetnek a 7 hónapos babák.

Amíg kisfiamnak nem volt foga,én is pépesítettem,nehogy a darabos étellel gond legyen.

Ajánlok egy könyvet, Csecsemők szakácskönyve a címe,nagyon jó és praktikus dolgok vannak benne,nem csak ételekről írnak!

2009. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egészségügyi kis könyvében van egy táblázat és ott megnézheted mit lehet és mit nem. Nekem is volt már aki az mondta, hogy 8 hós kortól az Ő babája azt ette amit ők. De szerintem csak akkor ha olyat ettek amiben nem volt semmi amit ne ehetett volna. Szóval, hogy már nem mindig főzött neki külön. Pl egy krumplis tésztát már megehet ha megfelelő az állaga.

9 hós anyuka

2009. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2009. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem is ezzel fárasztanak.:(

Halgass magadra és azt adj neki amit jónk látsz.Minek is kéne egy 7 hónaposnak pizzát enni meg szalonnát.Egyik barátnőm ilyenekt ad a gyerekének.Engem ez felháborít!

2009. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenki ferde szemmel néz rám, hogy én még "csak" almát, barackot, banánt, sütőtököt, répát, céklát pépesítek, meg néhány, korának megfeleő bébiétel adok neki....Én érzem magam hülyének... A parizert is kérdezték már, meg persze a húslevest, az még oké, de a parizer. Majd pont azzal a rakás mócsinggal kezdem....
2009. nov. 8. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyém ma 8 hónanapos, eszik gyümölcsöt, zöldséget, csirkehúst, szoktam belekeverni rizspépet, vagy grízpépet (tejmentesek) Ez a déli kaja, a többi cici.

Tejterméket még nem kapott.

8 éve amikor fima kicsi volt, ilyenkor mát több mindent "ehetett", akkor azt mondták, de már bánom..

2009. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!