Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használtok?

Milyen pelust használtok?

Figyelt kérdés

Mi eddig a lila tesco-s pelenkát vettük, mert szerintem magasan veri a "neves" pelusokat, de most eltűnt, és ilyen zöld lett helyette.

Jó sok különbség van a kettő között, a lila eddig inkább a liberora hasonlított: gumis derék, jó nagy fülek, kényelmes, puha, sokat bírt.

A zöld pedig nem gumis derekú, pici fülei vannak, amire alig bírom rögzíteni a tépőzárat, inkább a pampersre hasonlít.

Arra lennék kíváncsi melyik pelust veszitek ti, és főleg a dm-es, rossmann-os, és mülleres pelusok érdekelnek.

Ami nagyon lényeges, hogy én éjjel nem cserélek pelust, 10 hós a lánykám és nem is ébred fel éjjel.

Ami még érdekelne, hogy hol lehet Humanan Baby Fit 2-es tápszert kapni? Valahogy eltűnt.....

Válaszaitokat előre is hálásan köszönöm.

Képeknek a pelusokról külön nagyon örülnék,csomagoltan és kibontva is


2009. nov. 8. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a dm-eset használjuk, szerintem jó.
2009. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Rossmannban lehet kapni a babydream pelenkát. Nagyon jó szerintem. Nem folyik ki belőle semmi. Jól zárható, puha.
2009. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi is a tescósat használjuk (feltankoltunk belőle 3 hónapra), de ajándékba szoktunk kapni Rossmannost, és éjszakára is kiváló. Simán kibír akár 10 órát is, ha csak pisi van. Érdemes kipróbálni.
2009. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én imádom a Fixis pelust. A kerület, ahól lakom van egy pelus nagyker és vannak magyar pelusok(kacsás, nyuszis szép színesek) na ezeket még nagyon szeretem. Puha, gumis tépőzár és 10 pontos a nedvszívó képessége. A MAXI ára 42.-/db a Fixis is.
2009. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is betankoltam a lilából,a zöldet még nem próbáltam.Mindig azt veszem ami akciós.Mi is a Humana baby fit 1 -et használjuk,mert az 1 éves korig jó.Most 10 hónapos.Azt hiszem már nincs baby fit 2.A régebbi kérdésekből derült csak ki számomra is.
2009. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó:bocsi most 9 hónapos
2009. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Âki irta a Fixies nevü pelust,annak üzenném hogy én is nagyon jo minöségünek tartom,de nàlunk nem lehet kapni:((a korrhàzakban adjàk ezt,Svàjc)

Probàltam a Lidl Toujours pelenkàjàt elsö 6 honapra tökéletes volt,aztàn meg mindig kifolyt a kaki:(

Most vettem Huggiest,és ez a lEGROSSZABB amit valaha vettem.Alig egy ora mulva àtàzik,màr a harisnya és a naci is tiszta pisi,a kaki felmegy a gyerek hàtàig,kicsi a tépözàras füle,és nagyon büdi ha egyszer belepisil a lànyom.Azt hiszem most megprobàlom a dràga Pamperst...

2009. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg a Huggies nagyon bevált és jóval olcsóbb mint a Pampers.
2009. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat.

Szóval akkor rossmannos és dm-es jók.

2009. nov. 8. 17:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Mikor melyik akciós:pampers, tescos, es DM-es
2009. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!