Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos lányom még szopival...

18 hónapos lányom még szopival alszik el és éjjel is kétszer kel. Persze szopival alszik vissza. Mit tegyek? Nagyon nehéz lesz?

Figyelt kérdés
Meddig normális ez?
2009. nov. 8. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim kb 2 éves korukig voltak így,akkor maguktól kezdték átaludni az éjszakát,így elmaradtak az éjszakai szopik.Én pont az első gyereknél kérdeztem meg a gyerekorvost mikor 1,5 éves volt,ő azt mondta,h ha a gyerek igényli,engem nem zavar,nyugodtan szoptassam meg éjszaka,semmi abnormális nincs benne.

Aztán szépen lassan,fokozatosam átszoktak arra,h elalvás szopi helyett összebújással,aztán melléjük feküdtem,aztán már csak odaülés,és mese.4 gyerekkel csináltam végig,semmi balhé nem volt belőle.Sokan azt mondják,ha így csinálod,soha többé nem fog leszokni róla,de a saját tapasztalom szerint gond nélkül meg lehet oldani.

2009. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előső válaszoló engem is megnyugtatott. Én ugyanebben a cipőben járok egy 14 hónapos fiúval:-). Nekem is azt mondta a gyerekorvos,hogy semmi gond ezzel. Majd leszokik, ha mindketten úgy érezzük eljött az idő. Szóval türelem:-)
2009. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. akkor nem idegeskedem emiatt.
2009. nov. 9. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!