Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen nehéz vele, miért...

Miért ilyen nehéz vele, miért nem köti le semmi?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapos a lányom, és egyszerűen nem köti le semmi. Sem zenélő forgó, sem játszószőnyeg. Max. 5 percig, utána egyből sírás. Ha leteszem az ágyába, vagy a hordozóba egyből ordítás, ha felveszem a kezembe sokszor még ott is folytatja. Nem hasfájós, szóval elképzelésem sincs mi lehet az oka. A kezemben, ha meg is marad, akkor is csak úgy, ha a vállam mögött át tud nézni, ha vízszintbe ringatom nyűglődni kezd. Félek valami baja van, hogy ennyire nem érdeklődik semmi iránt. Eléggé nehéz vele, a párom sokat dolgozik, egyedül vagyunk egész nap, és sokszor semmire nincs időm. Még néha enni sem.
2009. nov. 8. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj, próbálj megnyugodni, mert ha feszült vagy, azt ő is érzi, és ördögi kör lezs belőle... szerintem ha 5 pedrcig el tud lenni, akkor nag ygond nem lehet, szerintem csak egyszerűen ilyen, társaságra van szüksége, vagy az is lehet, hogy megszokta, hogy mindig ugrasz ha sír. Nálunk is volt ilyen időszak, de valamilyen rendszer szerint próbáld fokozatosan önállóságra szoktatni, bár ehhez még pici. Az én lányom 5 hónapos és most kezdett magában eljátszani. Ne aggódj.
2009. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de ez csak rosszabb lesz! Az én lányom is ilyen már 4 hós kora óta, 11hónapos most és csak a játszóházban van el a többi gyerekkel! Kitartás!!!
2009. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nézelődés már nem elég érdekes, csinálni pedig még nem tud semmit. Ha majd fog,valószínűleg könnyebb lesz.

Fiammal ilyenkor a hordozókendő vált be!

2009. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az elős ami ezsembe jutott, hogy kösd fel. na, nem úgy... kendőbe v. egy-két hét múlva inkább már mei-tai-ba, sztem azt hosszútávon imádni fogod. a én gyerekem is ilyen mindenuncsi típus és örökké járkálni kell vele. magamra kötöm (8hós) és megyün mosógépet pakolni, tergetni, főzni, stb (ő már a hátara van kötve, nem elöl) és közben nézelődik, ha elunja elalszik.


egy 2.5 hóstl ne várdd hogy hosszú ideig leköti bármi is... az enyém is olyan votl, h kezébe vett valamit, 3 mp lecsekkolta és már vágta is hozzám... neki ehelyett örökké mennie kell, babakocsi, meitai akárhogy csak történjen valami

2009. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az előző vagyok.bocsi az elütésekért... Ranschburg úgy hívja ezt a típust, hogy az ingerkeresők. nézz esetleg utána gugliban
2009. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos nincs semmi baja, egyszerűen ilyen. Tudom, nagyon nehéz, nekem három ilyen babám van egyszerre. Most már 4,5 hósak, és csak annyi változott, hogy az 5 percből 10-15 lett. Nem akarlak elkeseríteni én sem (épp elég, hogy én kesergek), de szerintem is ez addig így lesz, míg nem tudnak mozogni, fogni. Legalábbis remélem, CSAK addig. Mert már most úgy érzem néha világgá megyek! Ja, és hát igen, sajna három babát nem tudok magamra kötni, pedig milyen jó lenne!!!
2009. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!