Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok, és mensiszerű...

14 hetes vagyok, és mensiszerű érzésem van, nehéz a hasam. Semmi más tünetem nincs. Jól van a babám?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha vérzel azonnal irány a doki
2010. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a fájdalom, ha nincs vérzés, akkor a méh tágulása miatt van!!

Hiszen nő a babád a pocidban!

Nekem, ez a mensis fájdalom sokat enyhűlt a 16.-18. héten, de bizony fájdalommal jár a méh tágulása a 9 hónap alatt!

Nyugi semmi baj!

Jó egészséget a pocilakódnak, és Neked is!

2010. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! nekem is volt ennyi idősen ilyen érzésem, de szerintem nincs baj, mert normális lehet, én folyton azt figyeltem, hogy pecsételek vagy barnázok e, de nem volt ilyesmi szerencsére, úgy hogy ameddig ilyen nincs nem kell aggódnod, biztos jól van a baba :)

20h km

2010. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szinte semmit sem éreztem, és szinte már zavart, hogy semmi bajom nincs. :)

De a baba jól van, jól fejlődik.

20 hetes kismama

2010. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Régen az volt a normális hogy a kismama semmit se érez, se a beágyazódást, se azt hogy nő a méhe.

Aki érzett valamit annál baj volt

2010. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!