Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükséges egy 6-7 hónapos...

Szükséges egy 6-7 hónapos kisbabát ajándéközönnel elhalmozni karácsonykor?

Figyelt kérdés

Anyagilag megtehetnénk, hogy összevegyünk és összevetessünk mindent karácsonyra. Én mégis csak ruhákat szeretnék neki venni és kérni, és max egy vagy két kis játékot.

Így gyenge karácsony kerekedne nálunk? Az első karácsony kedvéért "illendő" lenne belemélyülni az ajándékozásba?


2009. nov. 7. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, ő még úgysem érti, hogy miért kapja, a ruhákat meg nem is értékeli. Az én kislányom 8 hónapos volt az 1. karácsonyán, és halálra rémült a karácsonyfától, alig tudtuk megvigasztalni. Utána a legnagyobb buli meg az volt, hogy a fa alól összeszedte, és kicsomagolta a szaloncukrokat.
2009. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elhalmozni! Másrészt nem az ajándék kell, hogy megteremtse a hangulatot (semmilyen életkorban). Ez az első közös karácsonyotok amit együtt töltötök, próbáljátok más módon emlékezetessé tenni!!!
2009. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Felesleges! Majd elmulik a karacsony, te pedig ott allsz a sok dologgal, amit barmikor megvehetsz, hiszen nincs anyagi gondotok.

Ruha? Pillanatok alatt kinovik ilyen kicsi korban, ugyhogy az is nagyon felesleges elhalmozas szintjen. A kicsinek halvany lila goze nem lesz, hogy karacsony lesz, ugyhogy csak a fan a vilagitas fogja erdekelni ot. Semmi mas.

2009. nov. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

szia

14 hós volt tavaly karácsonykor a fiam

a fára ránézett

semmi nem érdekelte abból ami alatta volt, napi 1-2 ajándékot bontottunk ki,(nagyszülők, keresztszülők ajándékaival együtt) megnézte őket, és kész

2009. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. A fiam 9 hónapos volt. Idén már jobban érdekli minden, de még most is pici hozzá.
2009. nov. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
végre egy normálisan gondolkodó anyuka.mert itt ezen az oldalon csak azt olvasom minden nap,hogy milyen drága és mennyi ajándékot kap 8-9 hónapos és 1 éves baba.mi akkor leszünk 1 évesek én már megvettem a karácsonyi ajándékát,1 db ajándék amit szépen becsomizva a fa alá teszek,ennek értéke 2100 ft volt.a család többi tagjától is ugyanazt kértem.max 1 ajándék kis összegbe.nem azért mert nem tudnám megvenni.de mit ért ő ebből.olyan szép csillogó lesz ez a karácsonyfa,és mindenki vele lesz elfoglalva,kell ennél több egy kisbabának?rá 1 hétre meg lufis szülinapi bulit tartok,mi és a nagyik.sok lufi,labdák,1 pici ajándék összesen mindenkitől és egy torta.persze ilyenkor benne van az emberbe hogy mindent meg kell venni,mert persze ki ne akarná a szeret ünnepén elhalmozni manóját.de a józan észnek kell erősebbnek lenni.ügyes vagy,gratulálok neked.
2009. nov. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem akarnám elhalmozni az imádott babóimat! (mármint ezt az előző válaszoló gondoltamenetére írom)

Az én babáim akkor lesznek fél évesek. Hát én még azon is gondolkodom, vegyünk e egyáltalán ajándékot (valami apróságot biztosan, de az tényleg apróság).Így is rengeteg játékunk van már, kaptunk, örököltünk már nagyobbaknak valókat is, úgyhogy már most azt se tudom, hova pakoljam a sok játékot (és még csak 4! hónaposak!!!). És persze a család minden tagjától fogunk biztosan kapni ezt azt, úgyhogy a kicsi lakásunk, ahol már egyébként sem férünk el, még kisebb lesz a rengeteg játéktól. És persze azért nem, mert nem is értenék, magát a karácsonyt sem fogják, csak annyit látnak majd belőle, hogy milyen szépen csillog villog a fa. Szerintem számukra ez épp elég érdekesség! Jövőre már igen, akkor már lehet szép karácsonyi ajándékokat venni nekik, de most, nem tudom, van e értelme.

2009. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teljesen egyetértek az előző hozzászólokkal. A mi kisfiunk 7 hónapos lesz decemberben. Szerintem nem ajándékokkal kell elhalmozni, felesleges, mert ő még ugysem érti. Érdekes lesz neki a fa is csillog-villog. Már megbeszéltük a nagyszülökkel, hogy belepótolnak a gyerekülésbe, mert azt akarunk venni decemberben. Max 1-2 apróság lesz neki a fa alatt.
2009. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen egy dolgot vettem neki ez egy nyunyóka:)ja és 990.- Én úgy tervezem, hogy ez a nap szóljon csak róla,hárman leszünk játszunk egész nap.
2009. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem,a karácsonyi ajándékozás csak számunkra érdekes.Éppen erről beszélgettünk a párommal a napokban.Kisfiunknak megvan minden téren mindene,ami szükséges és ami nem :) még az is.Feleslegesnek tartok kidobni az ablakon tízezreket intelligens,beszélő,hiperszuper játékokra,,hiszen jobban érdekli egy egyszerű műanyag flakon,vagy a fakanál a konyhából.Persze mindenki másképp vélekedik erről...
2009. nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!