Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Pár hét mulva ujra...

Anyukák! Pár hét mulva ujra kezdhetem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Nem akarja elfogadni a hozzátáplálást várjak még vele?azt mondják nem szabad erőltetni,egy hét alatt egy normális kiskanál bébi ivólevet sem volt hajlandó elfogadni,lehet,hogy még tul korai Neki?
2009. nov. 7. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet. Mennyi idős a babád? Tényleg nem kell erőltetni.
2009. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de mennyi idos?

en azt olvastam, hogy akkor van kesz a hozzataplalasra, amikor az etel nem kifele jon a szajabol, ha beadod kanallal.

sajna utolag olvastam en is. az en lanyom 1 het alatt tanulta meg lenyelni rendesen a gyumolcspepet, addig tobb jott kifele mint befele.

2009. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok:)4,5 hónapos.Csak annyira érdeklődik amikor eszek,gondoltam megpróbálom...Korai még?Csak kifelé jön az étel,befelé nem:(((
2009. nov. 7. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Fél éves koráig hagyjad, hadd cicizzen csak. Akkortájt próbáld újra. Addig direkt jó neki, ha nem kap mást, de ha akkor sem fogadja el, akkor várj még tovább, amíg már tényleg szeretné.
2009. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
huuuuuuuu de sok minden lemaradt,ne haragudjatok:)Tápszeres baba,azért gondoltam,talán jót teszek igy...
2009. nov. 7. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor majd lassan adhatod neki de 6 hós koráig akkor sem muszáj. Ha nem akarja, hát nem kell. 3-4 naponta próbálkozz be nála.
2009. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)Első baba,azért vagyok ennyire tanácstalan...
2009. nov. 7. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem kész rá,várj még egy kicsit,aztán próbálkozz ujra.Az én babámon már 3,5 hós korában látszott hogy majd megőrül ha mi eszünk,hogy kapjon valami kaját.Persze nem kapott akkor még,csak pár héttel később,és nem is volt semmi gond,ugy nyelte a hogy a száján befért.
2009. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!