Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek a babáját...

Van valaki akinek a babáját műtötték a szemével? Sürgős!

Figyelt kérdés
Meg kell műteni a 7 hetes kisfiamat, mert belülről valami hártyája össze van nőve és el kell vágni. Váladékozik a szeme és ráadásul 2 hétre vissza is kerültünk más miatt a kh-ba és egyszerűen nem kezelték ki. Pedig már az is megvolt neki akkor. Most leirányítottak minket szegedre, hogy sürgősen meg kell műteni, mert ha az a hártya teljesen összenő megvakul. Előre is köszi a segítséget!
2009. nov. 7. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
koraszülött volt és műteni kellett a szemét/lézerezni/.ha nem csinálták volna meg akkor levált volna a retinája és megvakult volna.alig volt 2 kg és altatták.talán ez volt a legveszélyesebb.most 9 hónapos és köszöni szépen jól van a szeme és lehet szemüveg sem kell neki.pesten a 1.számú gyermekklinikán műtötték.
2009. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj! Először is nyugi!Az altatás volt nekem a legaggodalmasabb,az én picim 25 ször(nem írtam el) volt a műtőben.Szintén szem miatt,nem mind műtét volt,sok volt a vizsgálat,szemnyomásmérés.Nem lesz semmi baja,az altatástól ne félj,ha felébred nagyon változó a reakciójuk.Lehet nem lesz semmi baja,lehet hányni fog,lehet nyűgös lesz,de egy biztos 1-2 óra alatt minden visszaáll a normálisra.Én nagyon sok erőt kívánok.A picit jól lesz.
2009. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!