Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki depresszios szules utan?

Van aki depresszios szules utan?

Figyelt kérdés
En borzaszto ideges vagyok,neha sirnom kell,,nagyobb gyerekemmel nincs turelmem,sot kezet is emeltem mar ra,ez az lehet,mi a megoldas?
2009. nov. 7. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem depresszió hanem kimerültség!Nekem az jött be,hogy kimegyek a levegőre,mélyeket lélegzek(bár volt,hogy sikítottam egyet),és arra gondolok,hogy igenis sikerül mindent jól csinálnom:)Öleld meg a nagyobbikat,mondd neki,hogy szereted!
2009. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a megoldas, hogy neha kiszabadulsz a gyerekek rabsagabol. Ha vannak nagyszulok a kozelben, akkor kerd meg oket, hogy vigyazzanak a kicsire legalabb, amig a nagyobb oviba vagy suliba van.

Ha nincs nagyszuloi segitseg, akkor kerd meg a ferjedet vegye ki a gyerekeket a kezedbol. Ha o sem segit, akkor pedig vegyel fel par orara baby-sittert!

Ne zarkozz be, hozzad is menjenek baratnok es te is menjel el, de gyerekek nelkul!!!

2009. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szülés utáni első héten jó sokat sírta, most nézve ok nélkül. :)

Még a második héten is, de kicsit jobb volt.


Olyan szerencsétlennek éreztem magam vagy nem is tudom pontosan, de simán pillanatok alatt elbőgtem magam és világvége érzés volt.


Most már jól vagyok 5 héttel szülés után.

2009. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

18:45ös vagyok

Amúgy szerintem is a kimerültség miatt van meg a sok tennnivaló, nekem még a rettentően fájó cickóim is betettek meg ugye az a z Qrva gátseb...

2009. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, nincs segitseged? A nagyobbik gyerek mennyi idos?
2009. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs segitseg,a nagyobbik 10 eves.A ferjem delutan otkor jon haza,akkor sokat segit.
2009. nov. 7. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Neha estenkent menjel el majd otthonrol ha mar nagyobbacska lesz kicsivel a baba. Menjel el baratnoiddel beszelgetni, kikapcsolodni! Hidd el nagyon fontos, hidd el mashogy erzed majd magadat. Nem mindig csak az otthonlet, a bezartsag, a babadolgok...stb. kapcsolodjal ki belole!!!
2009. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!