Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a 6 hetes kisfiamnak...

Mit adjak a 6 hetes kisfiamnak, hogy ne fájjon neki a hasa pukizás, és kakilás elött?

Figyelt kérdés
Az Infacol, és a Gripe Water nem vált be. Aki azt írja, hogy valamelyik jó volt neki, nála teljesen elmúlt a fájdalom? Szegény picim nagyon szenved!
2008. júl. 4. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hetes kislányomnak bevált az FLP-s Aloe Vera Activator, kilónként 2 csepp adható, napi 2 adagra elosztva. Ő kap délben 3 cseppet, és este, és rendben van:-)Ajánlom neked is, nálam beszerezhető.
2008. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerekorvos írt fel papaverines cseppet. Kb. 200 Ft. etetés előtt kell beadni neki. Tök jó a patikában keverik ki. Előtte mi is infacolt használtunk. De ez a csepp sokkal jobb. Próbáld ki.
2008. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az Espumisan Emulziót!

Nálunk bevált!

Drukkolok!

2008. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi édeskömény szirupot adunk a babának - egy ismerősöm ajánlotta, előtte nem is hallottam róla, gyógyszertárban keverik ki. + kicsit tornáztatom: biciklizünk, felhúzom a lábát, körözök vele és persze a klasszikus vállon lógatás, ami nekünk bejött. Persze még így is van, h látom, h görcsölget, de sokkal jobban vesszük az akadályokat.

(az Infacol nekünk sem volt jó)

Az Aloe Verás Activátorról én is hallottam, de nem próbáltuk.

Remélem segítettem!

2008. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!