Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csipőszűrésen azt mondták...

Csipőszűrésen azt mondták hogy az egyik lába csak 70 fokban mozgatható, tornáztatni kell, terpeszes pelust kapott, és ultrahanra kell mennünk, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom...
2008. júl. 4. 10:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 5 hetesek vagyunk!
2008. júl. 4. 10:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj a legtöbb babának ugymond kötött a csípője.pontosan nem tudom az okát,de ez nem tragédia. Uh-n megnézik a csontot izületet jól fejlődött-e. S adnak tanácsot.Azt megmutatták,hogyan kell tornáztatni?
2008. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, megmutatták, csak sokszor úgy feszít ellen a Babám, hogy elég nehéz tonáztatni.... de igyekszünk minél gyakrabban megpróbálni!
2008. júl. 4. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak mindkét csípője 80 fokban volt mozgatható. Tornáztattam minden pelenkázásnál, de csak addig, amíg engedte, mert volt, amikor nagyon befeszítette. 2 hónap elteltével mentünk csípőultrahangra, és akkor már tökéletes volt mindkét csípője. Ne aggódj 2-3 hónap alatt teljesen rendbe fog jönni. Majdnem minden kisbabának kötött a csípője.
2008. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.ne aggódj, Az én lányomnak, 50 fokban volt mozgatható.Szóval nem volt könnyű, de mindennap kemény torna volt otthon, és naponta, vagy 5-6 alkalommal.Sokszor már sírtam, mert lízitaníi kellett, meg feszíteni, neki, és biztos hogy fájt neki, is.De sajna meg kellett csinálni.Egy éves korára, 100% lett.Mondta is a doktornő, hogy jó kitornáztattam.Most 7 éves, és aerobicra jár, spárgákat csinál, és nagyon büszke vagyok rá.Szóval ne aggódj.Az, meg hogy mitől lehet,?A legtöbb gyermeknek, van,mivel a magzat nem tudja olyan mértékben mozgatni az izületeit, a térben.Ha pedig megszületik, nagyon tere lesz, és több mozgásra is lesz képes.Semmi gond.Jó tornát.
2008. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!