Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul hogy nem...

Mit csinálok rosszul hogy nem akar éjjel aludni?

Figyelt kérdés
8 hónapos, napközbe 1-2 órákat alszik, délelőtt is, délután is, este 8-kor lefektetem, hajnal 1-re már kialussza magát, elkezd magyarázni meg billeg négykézláb, 1-2 óra mire visszaaltatom de azt is csak úgy ha újra cicire rakom.Próbáltam hogy ott hagyom a kiságyba egyedül, de akkor meg ordít. sötét is van, nem is szólok hozzá, úgyhogy nem tudom mitől megy ki annyira a szeméből az álom.
2009. nov. 6. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nappal csak egyszer altasd - már elég nagy hozzá.
2009. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Enyém uyganezt csinálja éjjel, lehet jön a foga.

Melett naponta 2x alszik, szerintem ez normális, mármint, hogy még kétszer alszik (van hogy 3x)

2009. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem bírok vele, ha nem alszik délelőtt meg délután.
2009. nov. 6. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem csinálsz rosszul. Lehet h ez egy ilyen periódus, lehet h a foga, lehet h egy mozgásfejlődési ugrás előtt áll, akkor is nyugtalanok a babák (lehet h fel fog állni?)Az enyém jövőhéten lesz 8 hónapos. Délelőtt is és délután is alszik egy-egy órát (mert még általában igényli), de ha nem akkor sem erőltetem. Viszont délután 16 után már nem hagyom aludni, így mire jön az esti fürdés, addigra annyira fáradt h utánna szó nélkük elalszik. De neki mindig is jó volt az alvókája. Ha éjjel cicire kell tenni, tedd cicire (lehet h most kezdődik a szeparációs szorongás?)...ha ez megnyugtatja. Szerintem jól teszed h nem hagyod üvölteni (ezzel csak még jobban felzaklatná magát). Légy türelmes, semmi nem tart örökké. Az én babám is van hogy 1*2 felébred éjjel, aztán van hogy hetekig nem , aztán újra. De semmi nem tart örökké. Kamaszkorában meg majd úgy kell kikönyörgöni az ágyból. Kitartás!
2009. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Délután 4 után már én se szoktam hagyni aludni,úgyhogy 8-kor már sikítani szokott.( ez már a fáradtság jele nála) El is alszik gond nélkül, csak nem sokáig sajnos.
2009. nov. 7. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:
A kislányom most 20 hónapos. 5 hónapos korától 15 hónapos koráig, ezt csinálta minden éjszaka. 8kor elaludt sírás nélkül éjfél-egy órára már ki is aludta magát. Voltunk alváslaborban, pszichológusnál, alvásszakértőnél, senki nem tudott segíteni, minden lelete jó lett. Mindenhol azt a választ kaptuk, biztosan a foga, majd túl leszünk rajta :)). Aztán idén július 5e óta, végigalussza az éjszakákat, mintha mindent elvágtak volna.
2009. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!