Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál 5 hetes babátok?

Mit csinál 5 hetes babátok?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 hetes és az alváson és szopizáson kívül még nem nagyon csinál semmit!Néha ha a kezembe van akkor nézeget engem meg a nagyvilágot de nem túl sokáig!

Nem tudom mit kéne csinálni mert az előző kislányom egészen más volt ö nem aludt nappal max. 1-2 órát!

Ti babátok(5 hetes) miket csinál?Mennyit alszik?


Egy 18 hós és 5 hetes kislányok anyukája


2009. nov. 6. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
ma 5 hees a lányom, és van egy 5,5 éves is csajos. eszik alszik, nézeget, néha hangokat ad ki, néha, hintázni szeret. de sokat alszik. szopik közben legalább fél órát, ha nem 1-2 -t
2009. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2009. nov. 7. 05:44
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Nekem hétfőn lesz 5 hetes a kisfiam. Ma már csak egyszer kelt fel éjszaka. Nappal egyre többet van fent és nagyon huncut, mert azt szereti, ha visszük körbe a szobában és nézelődhet. Emelgeti a fejecskéjét, mosolyog (pl ha a nóziját "piszézem", vagy nagyon nevetek és úgy mondok neki valamit) lehet tudatos..lehet nem.:) Hason szeret lenni, nézelődik. Szereti a csörgőt, nyúlkál felé és néha sikerül belekapnia vagy elkapnia, olyankor rázza magának. Kis zabagép, mindig enne. Nemrég "szokott" rá a cumira, így tudtam kihúzni az éjszakai etetéseket és hogy nappal is meglegyen a 2,5 óra két etetés között. Ha a combomra teszem tudja, hogy cici lesz és amelyik oldalra teszem a ruha pelust (kajcsinál).arra fordul és megnyugodva keresi a cicit. Keresi, hogy ki foghatja, megnézi magának, aztán nyugtázza ha ismerős az arc, de ha idegen fogja, megváltozik az arckifejezése és elkezd nyöszörögni, aztán, ha beszélek hozzá megnyugszik.

Tehát éjjel 1x van fent, 3-4óra környékén 22.00-tól, majd 7-8körül eszik megint, aztán 10.00felé fel van 12.00ig, akkor eszik, aztán ha jó idő van sétálunk, akkor végig alszik. 15.00-16.00 környékén eszik megint, majd néha alszik 18.00 ig, de van hogy 20.00 fent van (19.00kor eszik). Aztán pancsi 20.30-21.00 körül, megint szopi, mert megszomjazik, majd büfi és alvás.

Szereti ha szól a zene, vagy ha énekelek, mondókázok neki. Mindig a nyakamba bújva nyugszik meg és mindenkinek(anyum, párom)oda bújik. Nagyon édes. Bocsi, elfogult vagyok.:$ Első picim és nagyon büszke vagyok rá! Persze nem csoda gyerek, de kis ügyes és huncut husigolyó.:)

Ti mennyit esztek egy-egy étkezésnél? Mennyit gyarapodott a Picitek?


Üdv.: 4 hetes fiú anyukája

2009. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!