Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadatjátok babátoknak a H1N1...

Beadatjátok babátoknak a H1N1 oltást, ha már egy éves elmúlott?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki egy kicsit rágódik ezen a kérdésen, mert sajnos abba a helyzetbe kerültünk, hogy a média, sőt még a saját dokiaink is eltérő álláspontokat közölnek velünk, melynek következtében az amúgy sem könnyű döntés meghozatalát még nehezebbé tették. Ezért vagyok kíváncsi a ti véleményetekre.
2009. nov. 6. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Pécsiek vagyunk, itt a kórházban azt mondták ne, egy pesti ismerős dokink is azt mondta ne, a háziorvos meg hogy miért ne adatnám be

én sem tudom mitévő legyek

2009. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Amikor kiírtad ezt a kérdést, nem kérdezte meg, hogy nincs e ez a kérdés a felsoroltak között? És nem találtad meg rá a választ?

Nem kötekedni akarok, de tényleg nem csak nap mint nap teszik fel ezt a kérdést, hanem egy nap is már vagy 10-szer.

2009. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Az igaz, hogy sokszor tesznek fel ilyen kérdést, de nem ugyanazok az emberek válaszolnak. Én pl most válaszolok először: A mi gyerekorvosunk azt mondta, hogy ő egy gyereknek sem adja be, nem vállalja a felelősséget. Azt mondta azért, mert higany van benne és amelyik oltás ingyenes, az a legrosszabb minőségű. Azt is mondta (nem tudom, honnan tudja) hogy amikor mutatták a tévében, hogy az eü miniszter beadatta magának, az csak C-vitamin volt. Úgyhogy én nem adatom be, amúgy 2,5 éves a lányom. Én januárra várom a kistesót és veszélyeztetett terhes vagyok, tehát nem is nagyon mozdulunk ki. Szóval se én, se a gyerek nem nagyon járunk közösségbe. Amúgy magamnak sem adatom be, bár úgy hallottam, hogy az én háziorvosom már elkezdte az oltást a krónikus betegeknél.
2009. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves múlt a kislányom,de nem adatom be neki!Viszont én meg a férjem be lettünk oltva.
2009. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves "nem akarok kötekedni válaszoló"! Ha ezerszer ki volt írva ez a kérdés, miért kattintottál rá és olvastad el???

A többieknek köszönöm a választ!

Egyébként a férjem és én is beoltattuk magunkat, de a kicsit illetően én is bizonytalan vagyok. Eleinte a dokink és a védőnőnk is ellenezte, hogy nincs rá szükség (nem a minősége miatt, hanem egyáltalán amiatt, hogy nem vagyunk veszélyeztetettek), most viszont már elbizonytalanodtak és nem ellenzik egyértelműen.

2009. nov. 7. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!