Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év körüli babának beadatjá...

Egy év körüli babának beadatjátok az influenza elleni oltást? Sima+ h1n1? Nem tudom mit csináljak. Beadatnám meg nem is.

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi nem adatjuk be.
2011. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tavaly beoltattuk magunkat (ferjem, lanyom, en meg terhesen). Az iden lehet, hogy nem tesszuk. A fiam penteken lesz 1.
2011. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmilyen nem kötelező védőoltást nem adatunk be.
2011. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiam, mi nem adatjuk be. Minden beadatunk, amit a doki javasol, ezt pont nem ajánlotta. Én maximálisan megbízok benne.
2011. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Beadattam a 13 hósnak is és a nagyobb tesónak is.

Mi a kombináltat adattuk be, amiből 2 kell 1 hó különbséggel.

Mi magunkat is beoltattuk. Megyünk mindenfelé, és a kórházban is sokszor megfordulunk, biztos ami biztos!

2011. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Hülyeség az egész. A sok marha meg elhiszi, hogy járvány van.

Csak úgy mondom, hogy marhára nem egészséges minden sz*rral beoltatni magatokat, mert tulajdonképpen az oltás az a legyengített vírus.

Soha nem is volt H1N1 vírus járvány Magyarországon de belőletek gazdagodtak meg a gyógyszergyártók.

2011. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem adattam be egyiknek sem semmiféle influenza elleni oltást. Nem is fogom.
2011. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia!

igen beadattam idén is a másfél éves fiamnak és tavaly is! nem bántam meg a tesó is megkapta (4-éves) és mi nem is voltunk infulenzásak!

engem nem érdekel mit mond a sok oltásellenes az ő gyerekük az ő felelősségük! nekem több gyerekorvos is ajánlotta! akinek szintén megkapta a gyereke nekik hiszek!

2011. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem oltattam be magam terhesen sem, és most sem fogom se a babámat, se magunkat. Oltás nélkül sem voltunk influenzásak, ez nem csak azon múlik, beadatod-e vagy sem.
2011. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

H1N1 átverés:


[link]

2011. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!