Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év körüli babának beadatjá...

Egy év körüli babának beadatjátok az influenza elleni oltást? Sima+ h1n1? Nem tudom mit csináljak. Beadatnám meg nem is.

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 12:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En beadatnam, de mar keso. Apa hazahozta en elkaptam tole, aztan persze a picur is. Ha fele olyan szarul van mint en, mar akkor is megszakad a szivem. 3 napja lazban eg az egesz csalad. Rettenetesek az ejszakaink a nappalaink sem sokkal jobbak. Rettenetes hogy ennyire szenved szegeny es en nem tudok neki segiteni, jomagam sem vagyok a toppon mar neha ugy erzem, hogy a babat sem todom ellatni. Es mindez a szenvedes megelozheto lett volna... En most megfogadtam, hogy iden novemberben az egesz csalad be lesz oltva. Az oltas is erositi az immunrendszert csak szenvedesek nelkul.
2011. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!