Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » H1n1? babám védelmében beadatj...

H1n1? babám védelmében beadatjátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:
"Én" adassam be a te babad védelmében? hogy gondoltad?
2009. dec. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia. bárki bármit ír Neked kell döntened. Ha itt ilyen típusú kérdést teszel fel két választ fogsz kapni igen és nem. hogy melyik lesz túlsúlyban nem tudom. de azt hiszem hogy ha elolvasod nem leszel okosabb. ha a keresőbe beírod H1N1 ott rengeteg ilyen kérdést fogsz találni. Javaslom olvasd el őket és aztán mérlegelj. Mi bármit írhatunk TE döntesz.

Dönteni kell.

2009. dec. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én beadattam 34 hetes terhesen.Most láttam a Mokkában a tegnap megcsászározott kismama kezelőorvosával egy riportot.Nagyon megrázó volt.

Egyik beteg sem oltatta be magát.Sztem ezt a döntésüket már valószínűleg megbánták.Vajon aki őket lebeszélte mit érez most?

Dönteni neked kell, én csak annyiban tudok neked segíteni, hogy leírom, semmi bajunk nincs az oltástól.

Jó egészséget!

2009. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen beadatjuk,mivel a babám 9 hónapos lesz, apjának és nekem ingyenes.

A fiam már majdnem egy hónapja megkapta a suliban.

2009. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsótól kérdezem, hogy nektek hogy-hogy ingyenes?

A 6 hónap alatti babák szüleinek ingyenes, legalábbis mindenhol azt mondják.

2009. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem az ANTSZ honlapján és fel is hívta párom.

azt mondták, hogy igen ingyenes a 12 hónapnál kisebb gyerkekekkel egy háztartásban élőknek.

Persze az én agyas háziorvosom sem tudta (tegnap felhívtam), ma megyek beadatni, majd kíváncsi leszek mit szól.

Ha nem akarja ingyenesen beadni, akkor elmegyek egy oltópontra beadatni.


[link]


(3. ütem)

2009. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt azért nem szabad kihagyni, hogy a kórházban lévő kismamák közül egy ment el időben orvoshoz, a többit már csak akkor látta orvos, amikor már súlyos tüneteik voltak. Annak az egynek meg peche volt, mert nem hozzáértő a háziorvosa és kezelés nélkül hazaküldte.
2009. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy későn mentek orvoshoz, de ha időben mennek, akkor meg baromi veszélyes szereket kaptak volna, babára nézve ugyanaz.Én nem nyugtatgatnám magam azzal, hogy buták voltak időben orvoshoz menni.
2009. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

09:36-os vagyok

Tegnap beadta a doki ingyen.

2009. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!