Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még baba az enyémen kívül...

Van még baba az enyémen kívül akinek nincs el az apával?

Figyelt kérdés
7 és fél hónapos a lányom, a héten minden nap túlórázik apa, csak este fürdés előtt látja kicsit. Már ott tartunk hogy abszolút nem marad el a férjemmel a lányunk, csak visít utánam. Míg este elmentem fürdeni gyakorlatilag végig ordította azt az időt. Látom a férjemen hogy rosszul esik neki, de valahol az ő hibája is, persze az hogy most későn ér minden nap az nem. Nálatok hogy van? Ugyanúgy el van apával is mint veletek?
2009. nov. 6. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk még talán jobban elvan vele, mint velem.sokszor van külön programjuk is. (most 13 hónapos)

sanos ezen csak úgy tud segíteni a férjed, ha töb bet foglalkozik vele, legalább hétvégén, sokat játsdzik vele, elviszi sétlni, ő fürdeti. eleinte biztos fog sírni utánda, de aztán megszereti az apukáját is :)

2009. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Születésétől fogva ő fürdeti, csak most nem mert nem ért haza ...
2009. nov. 6. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 hónapos és talán most kezdődik nálunk ez a folyamat. Nem tudom mi van, de újabban többször megesett már, hogy apára nézett és elkezdett sírni. Egyelőre nekem még inkább úgy tűnik, hogy hiányzik neki egész nap az apukája, s azért sír, hogy vegye kézbe. Úgy még jól elvan nála. Remélem nem lesz gond. Férjemnek már ez is fáj.
2009. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez e helyzet.Nem nagyon van el az apjával 6 hónapos lányom.Persze amikor haza jön örül neki mert mosolyog rá.

De néha azt látom h apa se nagyon tud vele mit kezdeni, nem tudja lekötni a figyelmét pedig mondom neki h mit hogyan csináljon.

2009. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen sajna nálunk is ugyanígy van. Nem tud vele annyira foglalkozni, hát nem tudom, elkeseredtem hogy ez csak rosszabb lesz. Ráadásul látom a férjemen hogy rosszul esik neki, ez is olyan rossz...
2009. nov. 6. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!