Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba -az enyémen...

Van olyan baba -az enyémen kívül -, hogy 15 hónaposan még nem alussza át az éjszakát?

Figyelt kérdés
Hogyan kellene leszoktatni kislányomat az éjszakai ciczésről és a felkelésről?
2010. jún. 14. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom szeptemberben lesz 3 éveys és egy kezemen meg tudom számolni hányszor aludta át az éjszakát.

Bocs hogy nem tudok tanácsot adni de gondoltam jo ha tudod hogy nálunk sem külömb a helyzet.

2010. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a miénk 15 hónapos és minden éjjel kétszer eszik. van hogy 5-ször kel, va, hogy "csak" kétszer. eddig 2 - kettő! - átaludt éjjele volt mikor kibírta hajnali 5-ig.
2010. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerekem van,mindegyikük 2 évesen kezdte átaludni az éjszakát.Azóta nincs ezzel gond.:)
2010. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
23 hós, még mindig szopizik egyszer-kétszer egy éjjel. :-)
2010. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Hogy van-e? van.

A cicizésről úgy, hogy nem adsz neki többet, és elmagyarázod, hogy miért, és kitartó és következetes vagy.

Olvasd el az "Aludj jól, gyermekem" könyvet, ha kész vagy változtatni.

2010. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 18 hónapos. Kb. egy hónapja alszik rendesen éjszaka. Kb. egyszer ébred meg (2-3 körül) félálomban kortyol egy kis teát, és alszik azonnal tovább. Este 9-től reggel fél 8-ig általában. Amig a szemfogai jöttek, többször is felébredt éjjel és sírt. Előtte is kifejezetten rossz alvó volt. Most egy angyalka. :)) Kopp-kopp-kopp.
2010. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos az én lányom is, de még egyetlen éjszakát sem aludt végig, ha csak kétszer ébred az már jónak számít nálunk. 13 hós kora óta nem szopik, éjjel egy kis vizet szokott kapni utána alszik tovább.
2010. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van bizony! 2 éves fiamnál még mindig gyakoribb az ébredés,mint a végig alvás! Már megszoktam:)

2010. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az enyém 20 hónapos és még mindig nem alussza végig az éjszakát:P

16/L

2010. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
hello, az enyém még csak egy éves, de közelében nem járunk az éjszaka átalvásának, bár javuló tendenciát mutat. az óránként cicizésről mi úgy szoktattuk le, h az édesapja ment oda megvígasztalni, visszaaltatni, ill ő járkált vele, ringatta. most ha 2 előtt kel, akkor apa az ügyeletes, utána én, de ha én vagyok, nálam csak cicivel nyugszik meg. sírni soha nem hagytuk.
2010. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!