Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Fhiser...

Mi a véleményetek a Fhiser Price hipp-hopp zebráról?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak gondoltam karácsonyra,akkor lesz 15 hónapos.Mi a véleményetek tényleg annyira szeretik a gyerekek?Akiknek van, bevált?
2009. nov. 6. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Jómagam nem vennék, de van itthon olyan füles ugrálólabdánk, Dinginek hívja a lányyom és azt szereti. Most 2 és fél évesen tud rajta egyedül ugrálni, 1 évesen kaptuk kb. Ezek elég masszív anyagból vannak, Jó pumpával fel is fújható keményre.Sokáig ki fog tartani.
2009. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egy éves szülinapjára kapta a fiam és imádja, ha belendül csak úgy tud ugrálni rajta, bátran vedd meg tetszeni fog neki.
2009. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 15 hós korában kapta-most 18 hónapos-és nagyon fazon,amikor belelendül...forog vele,ugrál rajta,és nagyokat vihog.
2009. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vennék,nekem kissé drága.Kisfiam amugy sem egy ugrálós típus.
2009. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Még gondolkozom rajta,de szerintem megveszem neki! Amúgy újat én sem vennék ,mert elég drága,de láttam használtan úgy kb 10ezerért lehet venni.
2009. nov. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!