Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price ugráló zebráról...

Fisher Price ugráló zebráról mi a véleményetek, tapasztalatotok? Szeretik a babák?

Figyelt kérdés
Csak mert szemezgetek vele egy ideje, a 15 hónapos fiamnak vennék, de nem tudom, mennyire tetszene neki. Néztem a Youtube-on videókat róla, nekem kicsit merevnek tűnik, már úgy értem, olyan, mintha nem lenne könnyű mozgatni a gyerekeknek. Olyan volt, mintha csak a picik ugrabugrálnának, a zebra meg alig mozdul meg. Ehhez képest egy hintaló sokkal szabadabb mozgást biztosít. Legalábbis nekem ez jött le a videókból. Van valakinek tapasztalata? Mert nem szeretném kidobni a pénzt! Előre is megköszönöm válaszokat!
2010. okt. 15. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobban mozog mint egy hintaló,körbe-körbe,le-fel is mozog.

A játékboltba ahová menni szoktunk van egy kitéve ki lehet próbálni a gyerekeknek,és nagyon király.Van hintalovunk,de az nem ennyire jó.

2010. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként hol lehetne kipróbálni? Nálunk a játékboltokban nincs kitéve.
2010. okt. 15. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegnap már nem voltam gép előtt,bocsi a kései válaszért.

A Játékvár nevű boltokban ki lehet próbálni,én Miskolcon lakom,itt a Szinvaparkban van de szinte minden nagyvárosban van boltjuk.

2010. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

mi vettünk a kisfiamnak 1 éves múlt akkor, de 5-ször ha ráült....nekünk nem vált be, vártunk pár hónapot, aztán eladtuk, igazából észre se vette, hogy már nincs..

2010. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!