Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen Fhiser Price játékai...

Milyen Fhiser Price játékai vannak a babádnak? Megérte megvenni, megvagy vele elégedve?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Sok és igen.
2011. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát, előszőr ugy voltnk vele hogy minek az nagyon drága, de aztán megkapta a 3 darabos mokakockát. kb 11 honapig csak azzal játszott. rájöttünk, hogy nagyon jó játékok, jók a színek, formák, fejleszti és játszik vele a gyerek, nem törik össze és tartos játéknak bizonyul. mi nagyon sokszor használtan vesszük mert nagyon drága az uj nekünk de akkor sincs semmi baja. neki van a mokakocka, tanulo cd lejátszó, ugribugri zebra ami még most 2 évesen is kdvenc, kockafaló viziló,golyópály, cirkuszi elefánt és még sorolhatnám.szerintem megéri mgvenni neki.
2011. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 honap akart lnni elirtam.
2011. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

majdnem mind megvan, egy két kivétellel

sokat játszik velük, szereti őket

ez ha leesik sem romlik el, nem törik szét, hát millioszor többet érnek, mint az olcsóbb játékok

2011. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok, annyira jók, hogy a 6 éves majdnem 30 kilós elefántot a keresztfiam motornak is használta, ráült és ugy ment. simán elbirta, pedig nem kis suly.
2011. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Tanuló kutyus van meg.Nagyon szereti a kisfiam, sokat játszik vele és olyan édes ahogy mutogatja: fej-váll-térd-lábacska! :)
2011. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van mászó micimackónk,tanulókutyánk,tanulószékünk és ugráló zebránk.Mindegyiket imádja.
2011. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első a Tanuló szerszámpad és a Daloló mesekönyv volt, mindkettőt szerette a nagyfiam. Majd kapott sütifaló bödönt, cirkuszi elefántot, ezek is jók voltak.

A kicsi kapott egy Tanuló kutyát, szereti nagyon.

Ezek közül mi csak 1-et vettünk, a szerszámpadot, a többit kaptuk. Jók nagyon, de én nem vettem volna ennyi hasonló dolgot.

2011. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!