Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka aki dohányzik...

Van olyan anyuka aki dohányzik és pici babája van?

Figyelt kérdés
Bevallom én néha el szívok egy-két szál cigit. Nem szoptatok, tápszeres a babám. Kicsit lelkiismeretfurdalásom van a cigi miatt, de néha jól esik a kávé mellé.
2009. nov. 6. 11:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is dohányzom 5,5 hós a kisfiam!! Tápszeres már 3 hós kora óta!! A terhességem és a szoptatás alatt eszembe nem jutott volna rágyújtani! Én sem a lakásban dohányzom hanem lemegyek a lépcsöházba!

Ne legyen lelkiismeret furdalásod!

Sztem engem is sokan "leszólnak" itt a házban de nem érdekel mert nem a kisfiam egészségére megy!!!!

2009. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is visszaszoktam, mikor a lányom már nem szopott. Általában akkor cigizek, mikor alszik még reggel, vagy napközben, meg néha néha kinn vagyunk az udvaron, de akkor sem a közvetlen közelében.

Nem bűn szerintem egy kisgyerekes anyukának sem dohányozni, ha ezzel nem károsítja a picit (értem itt azt, hogy sajna van, aki a lakásban a gyerek orra alá fújja a füstöt) Mindenki azzal károsítja magát amivel akarja.

Mondjuk én séta közben soha nem cigizek, mert utálom a vén banyákat (már bocs), akik ismeretlenül leszólítanak, hogy hogy képzelem én, hogy cigizek. Már meguntam a sok rosszalló tekintetet, mert sokan úgy néztek rám, mint a véres rongyra.

2009. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal. Egy légtérben a babával sosem cigiznék, nem is fogok. Sétálgatás közben én sem gyújtok rá, kicsit furán néznék ki egyik kezemben a babakocsi, másikban a cigi. Számomra visszataszító.
2009. nov. 6. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!