Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka aki dohányzik...

Van olyan anyuka aki dohányzik és pici babája van?

Figyelt kérdés
Bevallom én néha el szívok egy-két szál cigit. Nem szoptatok, tápszeres a babám. Kicsit lelkiismeretfurdalásom van a cigi miatt, de néha jól esik a kávé mellé.
2009. nov. 6. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van:)

Mondjuk én akkor szoktam vissza amikor kb 3 hónapos volt szintén tápszeres.

Ha nem a gyerek közelében csinálod akkor nincs vele baj.

2009. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szoptatsz és nem a baba mellett (légtér) teszed, akkor semmi baj. De menj ki a lakásból!
2009. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! 5 hónapos tápszeres kisfiam van. Dohányzom.
2009. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna cigizni a lakásban,és annak ellenére hogy cigizek olyan helyre ill lakásba nem viszem a gyereket ahol bent cigiznek!
2009. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. Természetesen nem mellette teszem, az erkélyen dohányzom. Utána kézmosás, fogmosás. Ennek ellenére a ruhámról néha átveszi a szagot az ő ruhácskája is, szégyellem magam de néha tényleg jól esik a cigi.
2009. nov. 6. 11:58
 6/13 anonim ***** válasza:

6 hós a babám, szintén tápszeres. Pár hete esténként, miután letettük aludni, ki szoktunk menni a férjemmel a teraszra egy cigire. Napközben nem szívok el egyet sem, eszembe sem jut. De kb. 4 hós kora óta minden este kimegyek egy szálra. A babám semmit sem vesz ebből észre, mert utána fürdök, fogmosás és alvás.

Emiatt nincs lelkiismeretfurdalásom.

2009. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
se terhesség alatt, se szoptatás alatt (fél év), nem gyújtottam rá. de amint már nem szoptattam, szinte a legelső dolgom volt. szégyen, nem szégyen, ez van. se a lakásban, se útközben nem dohányzom, de alvásidőben az erkélyen jólesik.
2009. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyik korábbi válaszoló vagyok:

Csak megjegyezném, örülök, hogy senki nincs lepontozva. :)

2009. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne dohányozni, ha nem szopttaunk és nem a baba mellett???!!!

én is szoktam esténként, vagy séta közben.

2009. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egy NEM dohányzó anyuka vagyok,és nagyon jó fejnek tartalak benneteket,h nem a baba mellett cigiztek.És sztem abban semmi gáz nincs,h azt írjátok jólesik!Én a sörrel és a jó vörösborral vagyok így...mielőtt kapok a fejemre,már 17 hós a babám nem szoptatok,és nem vagyok alkesz!
2009. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!